Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Organizator je Djole iz Living rooma, inace bivsi clan legacy-a.On takodje dovodi i Biohazard.Koncerta ce biti.Plakata ima po gradu, sve je regularno, kada karte budu u prodaji, bicete obavesteni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto su ti samo oni interesantni to ne znaci da samo oni treba da se plate.

 

Kad me vec vuces za jezik-ja mislim da Keep Of Kalessin ne vredi ni govnjive pare :razz:

 

Elem,ja cu razmisliti jos da li da idem

Ne zanima me nijedan drugi bend ovde preterano sem Morbida,mozda Marduk malo ali kako sam Morbide vec gledao videcu da li da dajem 2k din za to jer za 600din vise mogu da idem na Jean Michelle Jarre-a-dakle meni lova nije problem,razmisljam samo kako bolje da je potrosim :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad me vec vuces za jezik-ja mislim da Keep Of Kalessin ne vredi ni govnjive pare :razz:

 

Elem,ja cu razmisliti jos da li da idem

Ne zanima me nijedan drugi bend ovde preterano sem Morbida,mozda Marduk malo ali kako sam Morbide vec gledao videcu da li da dajem 2k din za to jer za 600din vise mogu da idem na Jean Michelle Jarre-a-dakle meni lova nije problem,razmisljam samo kako bolje da je potrosim :razz:

Kuj tebe ebe,idi gleaj Zam mishel jaje za 600 a mi za 2000 iemo na morbide i kataklysm! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad me vec vuces za jezik-ja mislim da Keep Of Kalessin ne vredi ni govnjive pare :razz:

 

Elem,ja cu razmisliti jos da li da idem

Ne zanima me nijedan drugi bend ovde preterano sem Morbida,mozda Marduk malo ali kako sam Morbide vec gledao videcu da li da dajem 2k din za to jer za 600din vise mogu da idem na Jean Michelle Jarre-a-dakle meni lova nije problem,razmisljam samo kako bolje da je potrosim :razz:

ne vucem te ja ni za sta :evotigana:

 

drugi deo posta zvuci kao poqsaj nekog opravdanja..

mislim, idi ti na sta xoces i slusaj koga xoces, al sta tu objasnjavas na forumu sta kako i zasto neces (mozda) doci na koncert..

glupost.

 

Naravno onaj koji odluci da ne ide na metal koncert nije tr00 :)

 

Moras malo da prosiris svoje vidike

ne radi se o tome ko je tru a ko ne, i ne znam zasto se bakces (ili iko drugi) time.. bila to sxala ili ne..

.."Moras malo da prosiris svoje vidike".. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugi deo posta zvuci kao poqsaj nekog opravdanja..

mislim, idi ti na sta xoces i slusaj koga xoces, al sta tu objasnjavas na forumu sta kako i zasto neces (mozda) doci na koncert..

glupost.

 

Kao sto i Dead Man Walking kaze da nema para da ide na cert par strana iza tako i ja kazem da cu mozda da odem i tome sl

I takvih postova na svakoj ovakvoj temi ima koliko hoces-svasta ja se opravdavam.... :rolleyes:

 

ne radi se o tome ko je tru a ko ne, i ne znam zasto se bakces (ili iko drugi) time.. bila to sxala ili ne..

.."Moras malo da prosiris svoje vidike".. :rolleyes:

 

A sta ces mora se ponekad-kada neko naziva jednog vrhunskog umetnika i muzicara Jaje

Ali da mu se oprostiti kada sam pogledao koliko ima godina i ciji logo drzi za avatar :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci kolicina godina i logo na avataru odredjuju level sirine necijih vidika?

kontam ja da si ti stariji od njega, al to ne znaci da su ti vidici siri od njegovih? mislim, mozda i jesu, ali kako mozes da tvrdis kada ne poznajes osobu?

zasto bi starost imala ikakve veze sa vidicima?

i kakve veze ima majkl sa ovim koncertom?

previse spama za moj ukus

 

sto se tice koncerta, nije skup i tacka :] vidimo se u svakom slucaju

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najvishe idem na ovaj cert zbog Morbid Angela pa onda Arsis, Keep itd...... Uglavnom za ovaj cert bi mozda i dao i vishe od 2000e jel zapravo sve bendove aktivno slusham i jedva cekam da ih vidim . :)

 

Mozda nekako najvishe se radujem Arsisu , jel prosto nisam verovao da ce oni u skorijoj buducnosti nastupiti u BG-u.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000€? Za te pare bih doveo Scar Symmetry :)

 

Ozbiljno, da imam neke ozbiljne pare, ono, mafijoza, dovodio bih sve bendove koji mi se slušaju, a ulaz bi bio slobodan, ali samo za one koji pokažu neki original album od tog benda na ulazu, a ne da mi ulaze kojekakvi metalci sa Trga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno, da imam neke ozbiljne pare, ono, mafijoza, dovodio bih sve bendove koji mi se slušaju, a ulaz bi bio slobodan, ali samo za one koji pokažu neki original album od tog benda na ulazu, a ne da mi ulaze kojekakvi metalci sa Trga :)

Znaci gledali bismo Satirikon nekoliko puta godisnje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...