Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Dakle organizatori ovoga su krajnje neozbiljni, još od maja se zna za koncert, a motkama im treba izvlačiti informacije za koje je njima u interesu da se što pre i što više prošire. :no: Pa svaka dileja danas ume da napravi MySpace stranicu i napiše mi smo kurac-palac-neka agencija koja će se bavi organizacijom koncerata, i da, mi organizujemo ovo, cena karte će biti ta i ta itd...

 

A posle će da se pitaju zašto im nije došlo 300 ljudi na koncert.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se naravno da je uvijek bolje jeftinije, ali ako je Nile bio 1500 onda apsolutno ima logike da ovo bude skuplje jbt. Imas legende Morbid i Marduk, pa Keep, pa (iako meni uopste nije jasno zasto, ali jbg tako je) dosta popularni Kataklysm i jos Arsis pride...

 

Anyway - bice ovo savrseno! Jedva cekam!

 

Morbidi, Marduk i Keep of Kalessin :rockdevil:

 

Arsis - informativno

 

Kataklysm - pivo i zajebancija, odmor za Morbide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne bi bilo zao da dam i 4000 dinara za ovaj koncert,tj.mini fest,ali cinjenica je da su karte kod nas preskupe.Ovaj koncert npr.u Minhenu nece biti vise od 15 evra,a ovde je 25. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo vas bog pa sta ako kosta 2000 ili 3000 din ,pa jbt dolazi nam jebeni Morbid Angel ,Kataklysm i Marduk,nije mnogo para barem po meni,ima vremena da se skupi do tog decembra ,manje piva,pola pakle pljuga dnevno i eto kinte za koncert! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.eventim.si/portal/en/music/meta...erformance.html

 

daj link za minhen, ako je bas tako jeftino sutra se selim tamo, u sloveniji je karta 29 evra. u srbiji je sve osim ulaznica za koncerte skuplje nego preko.

 

auuu prike pa gde nađe sloveniju...kad si toliko pametan daj poređenje standarda u slo i srb...plate i tako to...ako te ne mrzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da ga jebem!U Minhenu karta 37 evra!Toliko ni Dream Theater nije kostao.Npr.,ceo Pagan fest je kostao 19 evra.Verovatno su videli kolike su cene kod nas,pa resili da ih dignu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da ga jebem!U Minhenu karta 37 evra!Toliko ni Dream Theater nije kostao.Npr.,ceo Pagan fest je kostao 19 evra.Verovatno su videli kolike su cene kod nas,pa resili da ih dignu. :)

 

Da znas! Ali covece za ovakve bendove meni nije puno da dam! :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dolazim jerbo nisam upao na budžet :(

 

Ma,ko te jebe!Ovaj koncert je najavljen 7 meseci unapred!Pa,da si i socijalni slucaj mogao bi da skupis kintu za to vreme.Da ti se stvarno ide,isao bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,ko te jebe!Ovaj koncert je najavljen 7 meseci unapred!Pa,da si i socijalni slucaj mogao bi da skupis kintu za to vreme.Da ti se stvarno ide,isao bi.

 

Nisam bio socijalni slučaj al ću po svemu sudeći postati. Ide mi se al ja nemam te pare. I da ih skupim bilo bi mi žao dati na koncert jer imam mnogo prečih stvari. Da ja zarađujem druga bi priča bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,ko te jebe!Ovaj koncert je najavljen 7 meseci unapred!Pa,da si i socijalni slucaj mogao bi da skupis kintu za to vreme.Da ti se stvarno ide,isao bi.

 

Ne mozes tako da gledas. Ima precih stvari od koncerata, ma koliko ti imao vremena da skupis novce. :da:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide mi se al ja nemam te pare. I da ih skupim bilo bi mi žao dati na koncert jer imam mnogo prečih stvari. Da ja zarađujem druga bi priča bila.

Dodji ispred SKC-a i trazi po neki dinar od svakog ko stoji tamo ili se sheta tuda. Skupicesh za kartu.

Video sam lika kako to radi pre Cannibala, i ja se sazalim, zovnem ga, ponudim mu neshto kinte, a on ce: "E, brate, hvala, ali ne treba, skupio sam i za kartu i za pivo".

Nema ljutish, samo predlazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio socijalni slučaj al ću po svemu sudeći postati. Ide mi se al ja nemam te pare. I da ih skupim bilo bi mi žao dati na koncert jer imam mnogo prečih stvari. Da ja zarađujem druga bi priča bila.

 

E,o tome ja pricam.Nije isto ,,nemam pare'' i ,,potrebne su mi za prece stvari''.Nemas ti dovoljno veliku zelju za ovim koncertom,brate.Covek ti je predlozio da uzicas kintu,ti ni to neces.Jebote,ja sam 90-ih u osnovnoj i srednjoj skoli padao u nesvest od gladi,a u grad sam izlazio jednom u 100 godina,jer sam cuvao svaki dinar,pa kad ih nakupim dovoljno,trcim kod ulicnih dilera da kupim marke,pa onda te marke u kovertu,pa onda tu kovertu pravac za Nemacku,pa onda 2 nedelje jedem sopstvenu bulju od muke razmisljajuci da li je njima stigao novac i da li ce meni stici diskovi i tako u krug godinama.Odanosti tebi nedostaje.Siguran sam da,kad bi nasao 50 evra na ulici,opet ne bi otisao na koncert,nego bi ih potrosio na,,prece''stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,o tome ja pricam.Nije isto ,,nemam pare'' i ,,potrebne su mi za prece stvari''.Nemas ti dovoljno veliku zelju za ovim koncertom,brate.Covek ti je predlozio da uzicas kintu,ti ni to neces.Jebote,ja sam 90-ih u osnovnoj i srednjoj skoli padao u nesvest od gladi,a u grad sam izlazio jednom u 100 godina,jer sam cuvao svaki dinar,pa kad ih nakupim dovoljno,trcim kod ulicnih dilera da kupim marke,pa onda te marke u kovertu,pa onda tu kovertu pravac za Nemacku,pa onda 2 nedelje jedem sopstvenu bulju od muke razmisljajuci da li je njima stigao novac i da li ce meni stici diskovi i tako u krug godinama.Odanosti tebi nedostaje.Siguran sam da,kad bi nasao 50 evra na ulici,opet ne bi otisao na koncert,nego bi ih potrosio na,,prece''stvari.

 

Upravo to. Da nađem sad 50 evra verovatno bi ih poslao kevi. Nisam nikad žicao u životu ni 10 dinara a kamoli 2000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...