Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

E,o tome ja pricam.Nije isto ,,nemam pare'' i ,,potrebne su mi za prece stvari''.Nemas ti dovoljno veliku zelju za ovim koncertom,brate.Covek ti je predlozio da uzicas kintu,ti ni to neces.Jebote,ja sam 90-ih u osnovnoj i srednjoj skoli padao u nesvest od gladi,a u grad sam izlazio jednom u 100 godina,jer sam cuvao svaki dinar,pa kad ih nakupim dovoljno,trcim kod ulicnih dilera da kupim marke,pa onda te marke u kovertu,pa onda tu kovertu pravac za Nemacku,pa onda 2 nedelje jedem sopstvenu bulju od muke razmisljajuci da li je njima stigao novac i da li ce meni stici diskovi i tako u krug godinama.Odanosti tebi nedostaje.Siguran sam da,kad bi nasao 50 evra na ulici,opet ne bi otisao na koncert,nego bi ih potrosio na,,prece''stvari.

 

A zašto bi svakome mjetal bio prva stvar u životu? Postoje preče stvari od koncerata, i to ne "preče", nego zaista preče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne, nego priča kako je on gladovao do ivice nesvesti da bi poslao pare u Nemačku za CD i zvuči kao da je to nešto što bismo svi trebali da radimo.

Ma ne kaze to, nego pricha o posvecenosti. Naravno da je to individualan izbor. Nishta, zajebite, vratimo se na temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead Man: pa bice valjda nekih dzabe karata (na 202ci ?), pa ako nista probaj njih da osvojis!

 

Nisam nikad slušao taj radio, nisam nikada puštao sam ni jedan radio ako ćemo iskreno :mrgreen:

 

@Pit

 

Možda si i u pravu, možda i ne želim "dovoljno" da dođem na koncert. Jebiga nisam naloženi klinac više i ne pada mi na pamet više da gladujem za koncert. Dovoljno sam to radio za ove na kojima sam do sada bio, za gitaru, jednu - drugu, komp, i još ponešto ;)

Uostalom to je skroz moja lična stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

karte ce za desetak dana biti pustene u prodaju po ceni od 2000 dinara, moci ce da se kupe na blagajni SKC i Eventim.

(oficijalne informacije)

 

Ako je 2000din onda je cena malo ahm preterana-bre pa Nile je kostao 1500

Previse:violent:

A realno tu su mi interesantni samo Morbidi

to sto su ti samo oni interesantni to ne znaci da samo oni treba da se plate.

 

Slazem se naravno da je uvijek bolje jeftinije, ali ako je Nile bio 1500 onda apsolutno ima logike da ovo bude skuplje jbt.

odgovorio covek..

 

 

bice ovo koncert godine.

:rockdevil:

prvi red, crown of kings :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

sta se ti foliras? :razz::wink2:

Edited by alx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam goci da bi bilo mlogo za ovu godinu, al i sam znash u kakvoj zemlji zivimo...nishta nije nemoguce...

Nemo sad da ispadne da je cert otkazan, pa da se to proshiri haha, za ovaj koncert se zna bash poodavno, a do njega je ostalo manje od dva meseca, a karata nema...bash chudna situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...