Jump to content

Gama Bomb


Recommended Posts

  • 1 month later...

Bez obzira na sve,ovi Irci pokazuju da zaista umeju da sviraju sjajan thrash."Citizen Brain" je odlican album(prvo pa musko),mada,posle duzeg slusanja ume da dosadi. "Thrashing Like A Maniac CD" im je zaista puno pomogao(kao i mnogim mladim thrash bendovima) da se probiju i ostvare solidan uspeh.Ako budu i dalje koristili istu formulu(mislim na tekstove,pre svega) postace zaista i vise nego dosadni (kao Tankrad).Od drugog albuma moze mnogo toga da se ocekuje,mada,ne treba da nas iznenadi ako bude bio potpuno djubre.Gama Bomb je trenutno na raskrsnici i samo od njih zavisi kojim ce putem krenuti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој сад да се вређамо. Танкард није досадан бенд, далеко од тога. Чак штавише, тренутно најбољи треш метал бенд на планети.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој сад да се вређамо. Танкард није досадан бенд, далеко од тога. Чак штавише, тренутно најбољи треш метал бенд на планети.

 

 

Ne pricam o kvalitetu.Tankrad sada sigurno radi najbolje thrash albume(mozda cak bolje i od onih iz 80-tih),ali namlatise se para prodavajuci istu pricu

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па? То не значи да је иста прича досадна. Ја им се сад чак дивим како налазе инспирацију за тако добре тексатове о пиву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,pivo je njihova glavna okupacija...meni je licno to dosadno,ali ljudima se svidja.Ja sam nekada mnogo gotivio Tankrad,ali sada mi ih je preko glave.Mislim da je thrash mnogo ozbiljnija i kvalitetnija muzika od onga sto oni sviraju.Vidim ti ih volis.Operaphobia ti je bas u Tankrad stilu.

Добро све, само престани да пишеш ТАНКРАД. Бенд се зове ТАНКАРД.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Pa ja ne znam shta znachi biti originalan u danashnje vreme...I sami su u jednoj pesmi rekli da cepaju ko daj e 86-a ili tkao neshto ne mogu da se setim stiha tachno....Onaj prvi album sam preslushao ali me mnogo smorila produkcija....Ali za to Citizen Brain...Uh jebe kevu,odlichna albu mnishtam u ne fali.Istina je da teme pesama u vecini sluchajeva nisu bash neshto ozbiljne i filozofske(daleko od toga)Pivo,Tehnodrom itd.Ali mi to ne smeta jer nisam ochekivao da naprave ne znam kakav ozbiljan album,ochekivao sam dobru zabavu to sam i dobio,iskreno mislim da ovo vredi preslushati,ima boljih bendova to stoji,ali dobri su,jedan od mojih favorita shto se novih bendova tiche....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...