Jump to content

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam film i odgovorno mogu reći da je sranje nepopravljivo.

 

Ništa me ne čudi, obzirom da Hollywood štancuje debilne filmove samo tako. Poslednjih godina su načisto ukakili motku!

 

Lepo je Nazzgul sažeo, da akcione & trilere u zadnje ( duže ) vreme pretvaraju u komeNdije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali scenarista Spidermana, pa sta sam dodjavola mislio? da ce da valja???

Што нису убацили и Тобија Мегвајера? Он би гарант спасао филм. :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није му требало ово. Али када погледам из неке перспективе, у скоро сваком филму о Индиани Џонс се појављује неко ''посебно благо'' које има већи значај него што је на први поглед сматрано.

Ок је филм, али само ок.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cekajte bre. Nikome nije nerealno to sto se iz one tvrdjave ili cega vec, na kraju uzdigao NLO brod, a pritom se cudite za frizider.

 

Smesni ste...

 

Pa ti ne razdvajaš scifi i nerealno. Dakle nerealno u okviru filma, čak i najmaštovitijeg. U okviru nekih pravila može da postoji i godzila, vile, duhovi , itd. .. al neke gluposti koje su predstavljene kao realne, u realnim scenama, to je druga priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savrseno ne razumem o cemu pricas. Ako neko moze da uzdigne svoju letelicu iz tamo neke tvrdjave, onda moze i drugi lik da prezivi nuklearnu u frizideru...

 

Matrix. Mislim da se njemu niko nije smejao.. Zato sto je imao dobru podlogu za svoju nerealnost.

 

 

Ma dobro, ja kenjam malo, ali stvarno u svetu NLO-a, kapiram da su i frizideri od drugacijeg materijala, koji mogu da prezive ....

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

А претерујете сви. То је акциона авантура. Кад је могао онај ковчег да побије све осим њих троје, што не би могло и ово? Уосталом, није ли Анђа са својим 30 кила са све креветом зањихала онај обелиск? То је као реално?

 

Sta s tim?Ako moze Zoro na konjima,moze i on na kolima :P

Фантом је ултимативни цар за коње.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam odgledao. fino uradjeno, veoma dobra prica, koja zaista u sebi ima mnogo istinitih delova, simpaticni fazoni ko i uvek...u sustini nastavak koji me nije razocarao. :pivopije:

Inace najsmesnije mi je bilo upravo to sa frizideom i kada se mali vere po lijanama :) :) :)

 

Ali najveci utisak na mene je ostavio trejler za dosije X :) Jedva sam preziveo onoliko uzbudjenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...