Jump to content

Muro


RNA

Recommended Posts

Ископавам их на све стране. Па, био сам у Шпанији, тамо сам купи неколицину дискова шпанских бендова. Пробај Angeles del Infierno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanci, kol'ko sam cuo dozivljavaju pravu renesansu thrash metala, sve vise ljudi slusa takav zvuk, nesto slicno kao Brazil, samo sto Spanci imaju mnogo manju scenu.

Od Muro sam cuo samo Mutant Hunter, odlican thrash! Slazem se sa Boskom da zvuce k'o Warrant, slican fazon sviranja. Inace, likovi postoje od '81 i imaju 5 studiskih albuma, bend za svaki respekt :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај да чујемо онда...

 

Шта мене боли курац што је њихов спејс лоше посећен, кад ликови имају сјајну муизку? Као да је тај сајт па неко мерило квалитета или било чега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da l' nisi slucajno uzeo bend fuck off?

 

To tražim! :rockdevil:

 

Jedva iskopah preko DC++ samo Cyclone instrumental od celih deset minuta. :muzicar:

 

Album je ''Hell On Earth'' ako se ne varam, istog naziva kao maskota yumetal-a koja se više ne pojavljuje. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihov myspace je posecen jedva 1000 puta,a mi diskutujemo o njima?Ja pravim bolju muziku nego oni

Brate, al' si sad lupio, dobro ziv ostade. Sta sad, treba da merimo uspeh bendova po tome koliko im je posecjena myspace stranice? Budalastina

 

Bend je vrh :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muro - Acero y Sangre (1987)

 

murour0.jpg

 

http://rapidshare.com/files/25331784/Muro_-_Acero_y_Sangre.rar

 

 

Muro - Telon de Acero (1988)

 

murotelndeacerofrontgf2.jpg

 

http://rapidshare.com/files/34721997/Muro_-_Tel_n_de_Acero.rar

 

 

Muro - Pacto de Sangre (1992)

 

muropactodesangrefrontjf4.jpg

 

http://rapidshare.com/files/34720350/Muro_-_Pacto_de_Sangre.rar

 

 

 

 

pass:  www.thrashmageddon.com

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za ovaj Muro samo znam da ga imam..tj. imao sam ga na hardu i obrisao, tj. narezao..kroz maglu mi je sve muzika...svejedno znam da mi se nije svidelo..da beshe neke prosechna speedachina, i da smeshan vokal..opet kazem, sve mi to kroz maglu :)

 

koji beshe shpanci obradili "Black MAgic"? Da nisu mozda ovi? (mulo je m-a, pa ne mogu da searcham k'o chovek..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to nikakvo merilo,ali da im je stranica oko 5 puta manje posecena od Horor piknika,koji su 101% zajebancija,ne moze chovek da zakljuchi da su ozbiljno posveceni metalu,a sem toga su jaaako prosechni.

Ja cenim undergroud bendove,i voleo bih da veci broj njih moze da se posveti u potpunosti muzici,ali ovi se ne trude>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno,nemogu ozbiljno shvatiti bend ciji me naslov albuma podseca na naslov latino sapunice,a ime benda na nadimak nekog Hoze Armanda iz Rose Salvahe ili slicnih.

 

Jo te kjero Hoze Armando Muro!!!

 

Kadja te bruha!!!!!!!!!!!!

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...