Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Chuo sam vecinu pesama koje ce se naci na albumu i sve mi je do jaja,ali Violator mi je bio mnogo bolji u prvoj verziji.Mozda se tripujem ali koliko chujem malo ste je usporili i jesi je Bane sad chistije mnogo odpevao ali ovoj pesmi toliko leze oni stari skrnavi vokali!Sve mi je super ali mi je stari Violator ipak favorit!

Znam da je jebeno kad treba da snimash pesmu koju si vec snimao ponovo.Mi cemo samo Deadly Mosh da snimamo sa splita za album i to ne znam kako cu da odpevam,jer nemam nameru da menjam bilo shta kod pevanja ali treba to da se odradi sa boljom produkcijom i da se odpeva to jest potrudicu se da odpevam kao na splitu ali videcu kako ce ispasti...

Kad izdajete to?Ajde pozurite hocu da chujem album u kompletu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo namerno ciljali na to da uklopimo vokalno Violator u ostale pesme,ali smo ostavili one refrenske delove sa starim vokalom,da ne bi bilo monotono. Vec smo dobili zamerke kako su odsvirane/otpevane stare pesme,ali to je sve na prvo slusanje verujem. Kad skinete/kupite album,nadam se da ce biti druga prica,posle vise slusanja.

Album treba da izadje u novembru,ovo mi je upravo stiglo od Billa

 

''Hey guys!

 

Your cover is nearly complete! Sorry it's taken as long as it has, but it will be worth the wait I promise. I'm working on the color right now, and the finishes will be ready for you to check out late next week. Hope you're all doing well, talk to you soon!

 

-bill''

 

A izdavac nam je rekao da mu treba dve nedelje da se odrade cd-ovi kad stigne cover. Tako da,to ce biti novembar 100% :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NADIMAC & POLLUTION ce u okviru zajednicke promocije debi albuma ''DRZAVNI NEPRIJATELJ BROJ KEC'' i ''ELIMINATION BY RADIATION'' gledati da svake nedelje sviraju u drugom gradu. Za sada je jedna svirka sigurna,uskoro jos datuma.

 

6.11.2009 - Stara Pazova

 

 

Taman ovom prilikom da kazem,ako neko ima prostor i zelju da nas dovede moze da kontaktira njih ili nas,pa da se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi da bude kul omot :)

 

E ovako... Drugari iz Toxic Tracea i Fatalitya ce pomoci Nadimacu i Pollutionu da zacine atmosferu u Pazovi!

 

6.11.2009 - House Caffe,St. Pazova ULAZ BESPLATAN!!

 

 

NADIMAC

 

POLLUTION

 

TOXIC TRACE

 

FATALITY

 

u JBT!! THRASH!! konacno neka thresherica.. muka mi od ovih prog/tech/melo death svirki i bendova... problem je dosta mesto odrzavanja.. mada gledacu da dodjem, ako budem imao s kim posto je 7. u senti cascet garden/disdained/ashen epitph .. svi ce od mojih tamo hteti da idu garant i ako finansije dozvole (nije bas jeftin put do tamo...)... btw ashen epitaph jako volim ali sam ih gledao 7 puta cini mi se, tako da ne bi bio problem da izostavim ovaj put

:D

 

KEEP THRASHIN' !!! :pivopije::rockdevil:

Edited by kiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bi isto trebao neki vodic, posto pojma nemam kako stici tamo.. mada rano je jos, ako budemo isli onda cu smoriti nekog :lol:

 

THRASHIN' MADNESS!!

 

 

Hmm.. Ti si iz Kikinde,jel tako? Mozes busom do Novog Sada,a odatle hvatas bilo koji bus koji ide ka jugu starim putem. Posle Novog Sada imas Indjiju i onda ti odmah za 10 min dolazi St. Pazova.

Ili druga opcija,dogovori se sa ljudima iz Sombora ili Vrbasa,da udjes u njihov voz u Novom Sadu.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...