Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

Vi mora da ste neki dobar bend cim ste ispred Atrophy-a, Sadus-a i ekipe. :haha: :haha:

 

 

 

Mislim da nije po redu... I koliko je to relevantno uopste xD Ali prija u svakom slucaju

 

@SkullKrusher

 

Hvala tebra! :pivopije:

Edited by Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E to sam hteo upravo da napisem.

 

EBM je oterao Billa Hausera u kurac i kupio pre-made cover, koji je ruku na srce dosta losijeg kvaliteta nego sto bi Bill odradio ali jbg sta je tu je.

Roknucu ga ovde da ga vidite, cim mi stigne na mail. Ali sto je najvaznije, ako carina ne bude zajebavala do promocije ce stici!

 

A ja koliko sam se smorio ucinicu da procuri album, majke mi! Ko 'oce da kupi kupice haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko jebatanja samo zbog covera? Mogli ste da opicite neku jednobojnu pozadinu i metnete logo i gotovo   :D

 

Znas koja je fora? Ovi iz izdavacke kuce se tripuju da je 50% prodaje kvalitetan kaver, a sto se nas tice moze i Slobodan Milosevic da bude na kaveru.

 

E Morphy druze, ne moras nista da kazes, od avgusta slusam sopstveni album i nerviram se sto jos nije izasao. Jadni smo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bane: Hocete snimati sve bendove ili samo vas? U svakom slucaju, vidimo se tamo.

 

Nadimachi su obezbedili sebi HD kameru za svoj DVD, mi smo se snasli sa TV Politike. Ako hoces mogu da pitam snimatelja ako mu nije greda da snimi i vas?

 

Mi smo svoje slusali od 1989, pa ti vidi...

 

Razumem te brate u potpunosti. To je bas bedak! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

гледајући у омот, паде ми напамет да је требало назвати албум "Зајебати баја са зајебатим ракетама и зајебатом пушком" :haha: зајебавам се. једва чекам да изађе албум, и да га купим, и да га онда вртем на својему цедеј плејеру :haha: него, Бане, сад озбиљно, хоће ли бити албума на свирци, и јел планирате неке мајице да радите?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me da niko nije izvalio JEBENI FERARI na coveru, koliko sam se ja pokidao kad sam video :haha::haha::haha:

 

Mi smo hteli stripovski fazon, ali nema veze...

 

50-50 da ce stici do promocije, u Srbiju... Videcu sa njima za majice, ako oni nemaju u planu da ih rade, ondaK cemo mi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...