Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

јел вам личи овај лик скроз напред на Банета?

 

19_photo.jpg

 

:haha: :haha: :haha:

 

иначе, то је лик из неког стонер/дум бенда:

 

http://www.metal-archives.com/band.php?id=19

Edited by Јарослав111

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni isto to izbacuje vec satima...bolje na megaupload,rapidshare isto kenja za te slobodne slotove..megaupload je i brzi,a i neseru toliko za free slotove..

 

 

Evo 10% na megaupload-u, bice za nekih pola cuke okaceno. A inace ja kliknuo na sendspace link i ubo iz prve :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi niste trebali to jos da uradite .

Mislim , skinuo sam vas album i odlican je , necu da kazem da nisam . Bolje da ste odstampali sami 100 cd-a , pa da onda nakon vase promocije 23 da postavite link.

U svakom slucaju mogli ste to , a milim da bi vam i neki izdavac sigurno dao bar 50-100 cd-a za vas materijal.

Sto ste se odlucili na to , sta je bilo sa onim izdavacem , sto niste nasli neku drugu kucu ako su vas oni zajebali... Dobar je materijal , i zao mi je i zato pitam.Pozdrav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi niste trebali to jos da uradite .

Mislim , skinuo sam vas album i odlican je , necu da kazem da nisam . Bolje da ste odstampali sami 100 cd-a , pa da onda nakon vase promocije 23 da postavite link.

U svakom slucaju mogli ste to , a milim da bi vam i neki izdavac sigurno dao bar 50-100 cd-a za vas materijal.

Sto ste se odlucili na to , sta je bilo sa onim izdavacem , sto niste nasli neku drugu kucu ako su vas oni zajebali... Dobar je materijal , i zao mi je i zato pitam.Pozdrav.

e, ovo sam i ja hteo da pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je ljudi, album izlazi za koji dan pod okriljem EBM Recordsa...

Ali svejedno mi je da li cu danas ja okaciti ili sutra neki stranac. Niko ne gubi, ni izdavac, ni mi.

Mi po ugovoru dobijamo u prvoj seriji 100 primeraka koji ce biti poslati za Srbiju cim izadju iz stamparije.

Neverujem da bi iko pazario original na bum, tako da dok ne stigne u Srbiju ljudi ce imati priliku da ga cuju u mp3 formatu, pravi fanovi old skul metala kojima se do jaja svidi album izdvojice tih 400 din i kupice svoj orginal primerak, tako podrzati nas da odstampamo majice i ostale rekvizite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...