Jump to content

Boban Rajović


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Pre nego što krene flejm, evo obrazloženja. Postoje dve vrste ljudi (generalizujem, ali nema veze): oni kojima je muzika zabava i oni kojima je muzika umetnost. Ja muzikom smatram isključivo ono što je umetnost. Boban Rajović to nije (niti bilo ko iz te ekipe, ali sad je njegova tema u pitanju, pa ajde) niti ikada može biti. Gomila pijane razularene dečurlije nije došla na splavove da se divi njegovoj umetnosti, već da se dobro zabavi (neću sada ulaziti u prirodu te "zabave").

Брате, Watain и компанија се не могу назвати уметношћу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vrishtala sam od smeha.

 

Ne zbog slike nego zbog komentara javnih licnosti tipa : jaoj strashno , morbidno , kako je mogao samo...

 

A njegov odgovor na to bio je :

 

Ne vidim u tome nishta loshe , meni je samo dao ideju moj kolega Aca Lukas koji se slikao u mrtvachkom kovchegu lol.

 

:zuba: :zuba: :zuba:

Edited by Pure Imagination

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Ja bik mu svršio na teme ćelavo,i pevo bik mu,dodji da te zapalim,i ja sam piroman.

 

Na stanici gde svaki dan cekam bus izlepljeno je 5-6 njegovih plakata formata a2... I to sa unutrasnje strane, da ne moze da zakachi kisha ili sneg... -.- Tako da mi se njegov osmeh sa krivim zubima smeshi svako jutro.

 

 

Ti samo njemu moreš da zavidiš...on za razliku od tebe,te krive zube,ne mora da pere svaki dan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Pevač Boban Rajović nedavno je završio u krevetu sa hrvatskom voditeljkom Sabinom Čedić, koja u emisiji ''Red Carpet'' Nove TV uređuje i vodi rubriku ''Gole vesti''...

 

Sabina je razgolicenog folkera, naime, intervjuisala u krevetu, ali iako su joj grudi bile ''na izvolte'', to nije dekoncentrisalo Piromana pa je mirno i staloženo odgovarao na njena pitanja, belezi Svet. Doduše, ispod peškirića je nosio gaćice jer bi se možda u protivnom i ''izblamirao''. Između ostalog, pevač je otkrio seksi voditeljki da je ranije bio veoma gojazan, ali da sada ne može da mu se desi da nabaci nijedno kilo viška, jer redovno trenira i vodi računa o svojoj ishrani...

Ali, da ne prepricavamo, pogledajte u NASTAVKU i Video

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...