Jump to content

Himna Yu Metal Forumu


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Biće pesma o Princeu,u pozitivnom kontekstu.Ali isto tako želim,da neko lepo uzme neku pesmu po izboru,i snimi je,potpiše mene ko autora,i da je okaći ovde,da ćujemo našta bi to muzćki slićilo i zvućalo.ja mislim da bi bilo sexy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teshanovicu nikada ti neces biti jebac! uvek ces biti setan i za picku ces da molis,a dobiti je neces.klecaces na kolenima ali picke vole maco tipove,koji ne slusaju bapske sevdalinke i izigravaju ludilo uz dens metal,onaj budjavi xe none.

a ti se posle pitaj da li si nekad strcnuo spermu u oko!

 

razbijacu banatski dilejo,pristavim ti ga u furunu,napisi neku pesmu o onim slobodnim i jebozovnim babadevojkama

iz 'seks i grad'. u fazonu sta bi im radio, da l bi im dusu vadio..ubaci pola foruma u pesmu,neka ispadne prava redaljka poezija!

Edited by Warner

Share this post


Link to post
Share on other sites

teshanovicu nikada ti neces biti jebac! uvek ces biti setan i za picku ces da molis,a dobiti je neces.klecaces na kolenima ali picke vole maco tipove,koji ne slusaju bapske sevdalinke i izigravaju ludilo uz dens metal,onaj budjavi xe none.

a ti se posle pitaj da li si nekad strcnuo spermu u oko!

poezija!

 

nista se ti ne brini ima dovoljno picke za mene

ti si jebeni retard metalski,sevdalinke slusaju pravi jebaci i znalci i to se zna.i sevdah je prava muzika u razliku od govana koje ti slusas,sto normalan covek i nemoze da slusa,sve neko djubre satanisticko.sevdalinke su mozda tebi babske zato sto je se sevdah pevao dok su 50tih kamijondzije guzile gangbang tvoju babu u nekoj kafani.ti si imebecil jedan glupi se lozi na satanu i onog pedera varga.jebo te i varg i blek metal u dupe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
nista se ti ne brini ima dovoljno picke za mene

ti si jebeni retard metalski,sevdalinke slusaju pravi jebaci i znalci i to se zna.i sevdah je prava muzika u razliku od govana koje ti slusas,sto normalan covek i nemoze da slusa,sve neko djubre satanisticko.sevdalinke su mozda tebi babske zato sto je se sevdah pevao dok su 50tih kamijondzije guzile gangbang tvoju babu u nekoj kafani.ti si imebecil jedan glupi se lozi na satanu i onog pedera varga.jebo te i varg i blek metal u dupe

 

Tešo,ja sam video,smejo ti se i iza ledja dok je to piso.pićka balava.loći se na one podgrejane babusktine iz sexa i grqda.to kad bi im gurno kitu medju rašlje raspale bi se.da treba pesma o enici ili vendi,ja bik piso,ali o te 4 merićke kurve,NIKAD.

 

VOLO BIK da ga vendi spuštim u sise i da joj pevam, ''udvoje''.strašna riba,i veoma pametna,za razliku od drugih pevaljki na estradi.zena ima neverovatno dobru dikciju i nacin izrazavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tešo,ja sam video,smejo ti se i iza ledja dok je to piso.pićka balava.loći se na one podgrejane babusktine iz sexa i grqda.to kad bi im gurno kitu medju rašlje raspale bi se.da treba pesma o enici ili vendi,ja bik piso,ali o te 4 merićke kurve,NIKAD..

 

da upravu si majmun se lozi te sada vec babe iz te serije koja je pravljena uglavnom za zapadne homoseksualce.dobro da ti kreten nije rekao da bi voleo da napravis pesmu o tome kako bi jebao isidori bjelicu(ne dao bog) posto je ona domaci verzija tih iz seksa i grada

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista se ti ne brini ima dovoljno picke za mene

ti si jebeni retard metalski,sevdalinke slusaju pravi jebaci i znalci i to se zna.i sevdah je prava muzika u razliku od govana koje ti slusas,sto normalan covek i nemoze da slusa,sve neko djubre satanisticko.sevdalinke su mozda tebi babske zato sto je se sevdah pevao dok su 50tih kamijondzije guzile gangbang tvoju babu u nekoj kafani.ti si imebecil jedan glupi se lozi na satanu i onog pedera varga.jebo te i varg i blek metal u dupe

BLACK METAL IST KRIEG! varg bi te iseko 666 puta i jos tolko,da je ovo procitao. e jarane,jarane,ikonu metala si nasao da blasfemises. ko da te euronymous pravio na ciganskome tiganju,onom najzagorelom,zabagrotina...ja volim sa ortakom gangbang,ali nad mladim vojvodjanskim devama,uhhhh! nakostresio sam se. pa im pustamo darkthrone dok ih prcamo na sveze okrvavljenoj postelji,kako samo friska probusena djana zna da bude. kako fenriz prikuca kec,tako meni patka zavibrira i u ritmu ga iz momenta ubadam duboko. do balcaka.

 

 

da upravu si majmun se lozi te sada vec babe iz te serije koja je pravljena uglavnom za zapadne homoseksualce.dobro da ti kreten nije rekao da bi voleo da napravis pesmu o tome kako bi jebao isidori bjelicu(ne dao bog) posto je ona domaci verzija tih iz seksa i grada

isidora bjelica je vrh picka! sta,kao ne bi joj svrsio posred sesira? aj ne lazi sebe,zivota ti,el ne vidis da si licemeran?

zena nacitana,iskusna,sa stilom,pa jos sado-mazo sklonosti..kad bi te dovatila,recitovao bi talmuda dan i noc!

pa bi trazio repete, jos, more, mehr!

Edited by Warner

Share this post


Link to post
Share on other sites

BLACK METAL IST KRIEG! varg bi te iseko 666 puta i jos tolko,da je ovo procitao. e jarane,jarane,ikonu metala si nasao da blasfemises. ko da te euronymous pravio na ciganskome tiganju,onom najzagorelom,zabagrotina...ja volim sa ortakom gangbang,ali nad mladim vojvodjanskim devama,uhhhh! nakostresio sam se. pa im pustamo darkthrone dok ih prcamo na sveze okrvavljenoj postelji,kako samo friska probusena djana zna da bude. kako fenriz prikuca kec,tako meni patka zavibrira i u ritmu ga iz momenta ubadam duboko. do balcaka.

 

 

 

isidora bjelica je vrh picka! sta,kao ne bi joj svrsio posred sesira? aj ne lazi sebe,zivota ti,el ne vidis da si licemeran?

zena nacitana,iskusna,sa stilom,pa jos sado-mazo sklonosti..kad bi te dovatila,recitovao bi talmuda dan i noc!

pa bi trazio repete, jos, more, mehr!

 

meni te je malo zao.znas nije smak sveta ako se osisas,okupas,nabavis normalnu odecu,odes kod psihjatra mozda na kraju i postanes donekle normalan pa ne budes vise ovako seksualno isfrustriran da moras da pises gadosti o metalu i isidori bjelici.ovo ti kazem za tvoje dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

pusi kurac pederu jedan jebao te paver metal i zmajevi.razbijaca cenim zato sto je toliko puno puta uspeo da me nasmeje

Bravo brate, ti meni govoris sta ja slusam... al razmisli sta ti slusas, i pogledaj tvoje raznorazne izjave po forumu... pa onda drugima kenjaj... Pa sta , Lik je duhovit, ali brate ti ga stvarno pretera, ko da si njegovo kuche... Gde god on nesto postuje , ti dodjes i potvrdis, da ti kazem nesto, SMISAO ZA HUMOR NIJE PRELAZAN!

A ti sto se uzbudis kada te on pomene u njegovim pesmicama ili napise nesto o tebi i tripujes da ces da budes poznat na forumu( mislim , biti poznat na forumu, ako je to neki uspeh u zivotu... ako je to uopste neka jaka stvar) ... pa evo poslusaj moj savet, ja koji sam ovde relativno nov, odmah sam uocio neke stvari, a to je da si potrcko ... jbga brate , neam nameru da te vredjam , samo ti kazem da izgledas smesno i dosadno sa tim sto radis...

Neznam sada , ali mislim da npr. nema doticnog Razbijaca, ti bi se ulizivao nekom drugom bajici na forumu , tipa princu ili tako nesto ... i tako mrzi me da te vise upucujem u neke stvari koje ne vidis... nisam ja Guardian of the Blind :rockdevil:

 

sve u svemu da ti kazem da nisi zanimljiv....

 

Edited by FëanorSonOfFinwë

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...