Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Људи, јел има неко предлог за неку занимљиву спортску игрицу? Не мора да буде ништа ново. Типа, неки фин баскет (а да није НБА), или неки од тих "популарнијих" спортова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да се похвалим новим џојстиком :D

 

Xwave-Gamepad-GP4-USB_slika_L_427864.jpg

 

Потпуно исти као за Сони. За ПЕС душу дало. У НТу у Бранковој узет, за 700 кинти (багатела).

Eh...Ovo je biJo dzojstik za face 2000-2001 kada sam mladjan momak BIjO ja.

 

19689t_210x208xfbd9af59d3.jpg

 

Bio je i onaj g09 sa vibratorom.

 

Jedino valjaju za sportske igrice,pogotovu NHL 2002,ostalo zahebi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, da li je moguce da neko zeli da vozi bicikl u igri? Zasto jednostavno ne bi vozio bicikl... IRL? Is it just me or...?

Vozim ja bajs live, ali voziti Tour De France je na zalost moguce samo u igrici :D A i ortak i ja hocemo da igramo nesto na tu foru, on cak i veci zapaljenko od mene sto se tice biciklizma. A i krecem sa poslom uskoro, pa nece biti vremena ni za igrice, a kamoli za bajs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ti je dosadno uzmi diablo kec ili 2ku,pusti neki kucacki blek mjetal i raskurcaj mis.ultimativna razbibriga.

 

То сам урадио пре неки дан. Обрнуо по милионити пут.

 

 

Cekaj, da li je moguce da neko zeli da vozi bicikl u igri? Zasto jednostavno ne bi vozio bicikl... IRL? Is it just me or...?

 

Управо. Као да играш игрицу "Испијање пива".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto se jednostavno ne trkate uz i niz brdo or something?

EDIT: Mada ne znam, meni je bajs uvek bio prevozno sredstvo i sprava za vezbanje. Nema tu mnogo zabave...

EDIT2: Osim kad se igras rata, ofc.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto se jednostavno ne trkate uz i niz brdo or something?

EDIT: Mada ne znam, meni je bajs uvek bio prevozno sredstvo i sprava za vezbanje. Nema tu mnogo zabave...

EDIT2: Osim kad se igras rata, ofc.

Mozda zato sto on ima obaveza oko faxa, a ja oko posla. Ako navatam sebe da igram LoL koju partiju dnevno, bice dobro.

 

Imas ovo

 

Upravo nadjoh! Hvala u svakom slucaju

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh...Ovo je biJo dzojstik za face 2000-2001 kada sam mladjan momak BIjO ja.

 

19689t_210x208xfbd9af59d3.jpg

 

Bio je i onaj g09 sa vibratorom.

 

Jedino valjaju za sportske igrice,pogotovu NHL 2002,ostalo zahebi!

isto za 700 kinti,hama black force,cista kopija dualshocka2,radi perfektno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На крају сам скинуо НБА 2К11. Није ЕА-ова игрица, већ је од 2K Interactive. Скроз занимљиво. Разликује се од ЕА-овог, а опет има доста сличности, али не превише да би био плагијат. Мало су контроле зезнуте, и главни мени је катастрашан, али све у свему, ок разбибрига.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ti je dosadno uzmi diablo kec ili 2ku,pusti neki kucacki blek mjetal i raskurcaj mis.ultimativna razbibriga.

 

nesto tipa ovog:

i pokusaj da drzis tempo kliktanja sa dobosem.klanje.

U vreme dok sam pikao Quake III, pustim neku kucačinu i idemooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

На крају сам скинуо НБА 2К11. Није ЕА-ова игрица, већ је од 2K Interactive. Скроз занимљиво. Разликује се од ЕА-овог, а опет има доста сличности, али не превише да би био плагијат. Мало су контроле зезнуте, и главни мени је катастрашан, али све у свему, ок разбибрига.

Šta bre "ok razbibriga", 2K11 je ubjedljivo najbolja sportska simulacija ikad i biće vjerovatno do 4. oktobra, kad izlazi 2K12. EA-ove košarke su smiješne tamo neđe od 2005.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та 2005. ЕА-ова ми је последња коју сам играо. Па, ово сам за 2К11 рекао на прву лопту. Ушао сам у тренинг, да видим шта и како и одиграо једну на брзака. Али је сигурно да ће се вртети још и да коначни суд тек треба да се донесе :bigblue: Али ми се стварно не свиђа како је мени одрађен. И ето, то је једина мана за сада коју сам нашао. На први поглед, не би их требало бити много.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...