Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Bas mi drago...usred Zagreba su sjebali govna.Bolesnici vec na sredini prvog poluvremena poceli pljuvati sudije,juce trazili promenu sudija,one njihove pacenicke pesme...bas mi drago.

 

:pivopije:

 

Ali danas kad sam opet video snimak kako smo glupavo izgubili protiv Danaca...taj bod bi nas mozda odveo u polufinale...

Ali dobro, mislim da je sledece evropslo prvenstvo kod nas, valjda cemo biti jos bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago , Hrvatska ocajan domacin , za sve sto se dogadjalo oko srpskog tima , ali i za dodeljivanje medalja , prvo Queen pa himna , gde to ima , navijaci zvizde francuskoj himni , ... sramota... pokazace Srbija sledece prvenstvo kako se organizuje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi smo dobili organizaciju evropskog prvenstva 2012. godine....jebemumater imate taj net pa pogledajte.....

 

Glupe novine su pogresile, citao sam neki dan...

Hm, 2012. je i Olimpijada...taman da napravimo dobru ekipu...imamo dosta mladih, bice valjda nesto od nas...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Избушене гуме на колима - 500 куна

 

Украдене српске таблице (узимање нових) - 350 куна

 

Поломљен ретровизор - 200 куна

 

Посматрати "ујке" како кукају над сребром - непроцењиво ...

 

Љубе се браћа!

 

Тако незрело

 

Кад сте већ на коленима, пљугајте!

 

Само ви анализирајте!

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su makar i takvo srebro uzeli, a mi osmo mesto proglašavamo uspehom.....

 

 

:puke:

Ниси разумео мој пост!

Оно што сам ја покушао да карикирам је тај наш балкански (незахвални) менталитет, карактеристичан и за "њих" и за нас.

За дивно чудо па се наше 8. место сматра успехом! :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rukometni reprezentativac Srbije Žarko Šešum je zadobio povrede opasne po život u napadu nepoznatih napadača u jednom baru u Vespremu, na zapadu Mađarske.

 

Šešumov saigrač iz kluba MKB Vesprem Rumun Marijan Kozma je ubijen, a Hrvat Ivan Pešić je takođe zadobio teške povrede kada su ih nepoznati napadači izboli noževima u baru u Vespremu, javila je mađarska novinska agencija MTI.

 

Kozma je uboden u srce i uprkos naporima lekara po dolasku u bolnicu proglašena je smrt 26-godišnjeg igrača. Pešić je uboden u leđa i morao je da bude podvrgnut operaciji tokom koje mu je izvađen povređen bubreg. Šešum je ostao bez svesti u napadu kada je pokušao da priskoči u pomoć Kozmi, a srpski reprezentativac je zadobio frakturu jagodične kosti ali je van životne opasnosti i njegovo stanje je stabilno posle operacije, saopštio je direktor bolnice u Vespremu Jeno Raš. Prema rečima Raša Ilić je dobro, ali nije hteo da da više informacija o povredama dvojice igrača.

 

Predsednik MKB Vesprema Akoš Huniadfalvi rekao je mađarskim novinarima da se svađa iz kluba u kome su rukometaši bili premestila na ulicu.

 

„Igrači su se normalno ponašali kada je 30 mladića napali Kozmu dok je igrao sa devojkom. Policija je sprovela opsežnu istragu, a dokazi pokazuju da napadači nisu bili iz Vesprema“, rekao je Huniadfalvi.

 

Motivi napada još uvek nisu razjašnjeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...