Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

ajd ne kenjaj leba ti...na svakoj temi moraš da pametuješ...koliko to godina imaš kad pamtiš prvenstvo 72e??? mator konj a ovde klincima (juče smo se ispilili) drži predavanja jer nema pametnija posla :)

 

živ mi bio još sto godina :pivopije:

 

Moram da drzim predavanje posto je ceo svet od vas digao ruke. Necu valjda da dopustim kojekakvim budaletinama da ovde ordiniraju sireci gluposti.

 

Ne, ne odnosi se direktno na tebe. Zasad.

 

 

Nego, ti kazes ovako "mislio sam na skoriju istoriju". Nisi, lazes bre. Lazes sam sebe sto je najgore. Mislio si samo na ono sto ti znas, na neku tvoju istoriju (to je taj neki novi samozivi sebicni momenat medj covecanstvom, a koga forsira onaj debil Kueljo na primer). Nije to nista lose, ljudi generalno tako gledaju na stvari. Ja ti samo rekoh, za mene je skorija istorija i '86. I '84. I '72. Jer sam bio tamo, u tom prostoru i vremenu. Ziveo sam. Prosao kroz to. Za mene je sve to skorija istorija. Ono pre mene mi nije skorija istorija kao ni tebi ono pre tvog vremena. Kad znaci kazes 'u skorije vreme' ti automatski (iako nenamerno, verujem) diskvalifikujes postojanje svih nas pre tebe. Normalno da pamtim i '72. Pamtim i sletanje na Mesec, gledao sam kod kuce live, ko juce da je bilo. Pise ti kad sam rodjen u profilu. Malo postovanja čiči ne bi bilo naodmet.

 

 

 

Ziv bio veliki porasto :pivopije:.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WIZZARD OF GORE

 

Тотално си у праву, стварно се рукомет шибао у целој земљи. Сећам се као клинац да је бољевачко Јединство (сада опет РК Ртањ) играло у Купу Југославије са Црвеном Звездом као друголигашки тим. Сад су, наравно, буља, играју у некој шњ лиги.

 

Crvenka, Zrenjanin, Niš....da ne pominjem Banja Luku i Bjelovar (iz stare juge)....ma more igrao se dobar rukomet širom balkana...sad malo manje ali opet to je neka druga tema ;)

 

Moram da drzim predavanje posto je ceo svet od vas digao ruke. Necu valjda da dopustim kojekakvim budaletinama da ovde ordiniraju sireci gluposti.

 

Ne, ne odnosi se direktno na tebe. Zasad.

 

 

Nego, ti kazes ovako "mislio sam na skoriju istoriju". Nisi, lazes bre. Lazes sam sebe sto je najgore. Mislio si samo na ono sto ti znas, na neku tvoju istoriju (to je taj neki novi samozivi sebicni momenat medj covecanstvom, a koga forsira onaj debil Kueljo na primer). Nije to nista lose, ljudi generalno tako gledaju na stvari. Ja ti samo rekoh, za mene je skorija istorija i '86. I '84. I '72. Jer sam bio tamo, u tom prostoru i vremenu. Ziveo sam. Prosao kroz to. Za mene je sve to skorija istorija. Ono pre mene mi nije skorija istorija kao ni tebi ono pre tvog vremena. Kad znaci kazes 'u skorije vreme' ti automatski (iako nenamerno, verujem) diskvalifikujes postojanje svih nas pre tebe. Normalno da pamtim i '72. Pamtim i sletanje na Mesec, gledao sam kod kuce live, ko juce da je bilo. Pise ti kad sam rodjen u profilu. Malo postovanja čiči ne bi bilo naodmet.

 

 

 

Ziv bio veliki porasto :pivopije:.

 

nije stvar u tome prijatelje.....ja sam hteo da kažem da je totalno nebitno što smo osvajali medalje pre 20-30 godina kad to na našu daanašnju situaciju nema nikakve veze i uticaja ;) a godine su relativan pojam...što je za nekog mnogo za nekog je malo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti samo rekoh, za mene je skorija istorija i '86. I '84. I '72. Jer sam bio tamo, u tom prostoru i vremenu. Ziveo sam. Prosao kroz to. Za mene je sve to skorija istorija. Ono pre mene mi nije skorija istorija kao ni tebi ono pre tvog vremena. Kad znaci kazes 'u skorije vreme' ti automatski (iako nenamerno, verujem) diskvalifikujes postojanje svih nas pre tebe. Normalno da pamtim i '72. Pamtim i sletanje na Mesec, gledao sam kod kuce live, ko juce da je bilo. Pise ti kad sam rodjen u profilu. Malo postovanja čiči ne bi bilo naodmet.

Ziv bio veliki porasto :pivopije:.

Добро бре, чији матори је дошао овде да подјебава? :):):):pivopije:

 

Ne znam stvarno sta im bi...

Ево рече Неле у наставку ...

 

Умор. Исцрпили су нас Швабе јуче.

Управо!

Недовољан фонд играча како би могла да се изводи ротација, ето то је узрок данашњег резултата.

Не треба им ништа замерати, репрезентацији је требало искуство на овако великом такмичењу, а њихов зенит се може тек очекивати у наредним годинама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti tabela:

 

1. Denmark 4 9 6

2. Germany 4 16 5

3. Serbia 5 -8 5

4. Poland 4 8 4

5. Norway 4 -2 4

6. FYR Macedonia 5 -23 2

 

prvo ti je broj utakmica, drugo gol razlika, trece poeni...

danci sigurno idu dalje, a danas igraju poljaci i norvezani koji imaju po 4 poena, bilo koji da pobede bice bolji od nas, a ako igraju nereseno imace po 5 poena ali poljaci ce onda biti bolji zbog gol razlike (pravi se trougao norveska-srbija-poljska)...

naravno igraju i danci i nemci, nemcima treba samo nereseno za prolaz...

 

znam, voleo bih i ja da imamo sansu, ali jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...