Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Ne brini Majore stvar je jednostavna.

 

Arena je kupila prava kao kablovski operater po nizoj ceni, i prenosice sve meceve nase selekcije na Areni 1 i neke meceve Hrvata na tom osnovnom kanalu. Na ostalim Arena kanalima naravno ce biti mecevi drugih grupa.Dakle to sto se tice Arene evo programske seme:

 

http://www.tvarenasport.com/channel/rukomet/2011/01/13

 

Sto se tice RTS-bice prenosa( gosn Tijanic je morao da plati najskuplju tarifu za prava kao nacionalna televizija) kazali su juce ali mislim samo nasih bez drugih grupa,mada promenice to verovatno.Dakle ko nece da trpi Strajnica i kompaniju pravac na Arenu.

 

Nego rukometasi ajde raspisite se kakve su nam sanse?

 

Mozemo li zveknuti zapadne susjede;)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штета само што 80% Србије нема Арену. Добро, ту је нет, па ћемо се крпити некако.

 

Pa kazem ti matori bice na RTS,ne znam samo dal su promenili program stajalo je "Ocajne domacice" ali provereno prenose..

 

 

Ja sam cu da gledam na Areni zbog komentatora.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Превидео сам. :redface:

Рачунам Арена је купила права и амин. :bigblue:

Вероватно ће преносити и ДФС, па ћу комбиновати само да што мање слушам кењаторе са РТС-а.

 

Nego rukometasi ajde raspisite se kakve su nam sanse?

 

Ако кренемо по плану, све је могуће. Вероватно је ово последња шанса за ову генерацију. Лично, задовољан би био да буду у првих шест.

 

Што се тиче утакмица са сусједима, очекујем борбу до последње капи крви. Још ако Дуги буде био на терену... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Danci i Hrvati su bolji od nas i dobijaju nas...Australiju dobijamo sigurno, valjda cemo i Alzir(bruka ako njih ne pobedimo) Sa Rumunima ce biti klanje za trece mesto u grupi i prolazak dalje...a dalje je svaki bod uspeh...realno...

 

Realno nisi u pravu.

 

 

Alzir kao i sve africki timovi igraju ko raspustena banda na velikim takmicenjima i tu se nema sta dodati.Ocekujem glatku pobedu ne vise od 5 golova razlike.

 

Australija je rukometna grupa slosera i konobara i mnogi kritikuju sto su ih uopste pustili na takmicenje( kritike na racun IHF-a jer je kod Ozija rukomet na amaterskom nivou).Ocekujem bukkake protv njih.

 

Danci nam jbg ne odgovaraju i ne znam kako cemo zaustaviti njihove kontre i trci-sutni igru.Tu ocekujem neki poraz sta znam 3,4 gola.Mada nece im igrati Knudsen pa se mozemo necemu i nadati.

 

Hrvatine uf ovde ima puno faktora ne smem nista prognozirati.Bice krvi do kolena i zavisi ko bude imao vecu zelju.Mislim da su pojedinacno bolji od nas ( nasa jedina prednost je njihova najslabija tacka spoljni suter-Vujin a mislim da je Ilic bolji od Lackovica).Na ostalim mestima smo slabiji ali uzdam se u srecu, hehe.

 

Rumuni imaju igrace 2 klase i bolji smo od njih po svim osnovama.Ne znam kako ce da izbegnu poraz protiv nas 5+ razlike ocekujem.

 

Eto ovako mislim da bi trebalo biti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изгубићемо јер ћемо се превише наложити, а онда ћемо изгубити снагу пред крај и хај' до курца. Видећеш, знам шта причам. :zuba:

Edited by Шарки

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имамо солидан тим,реално за треће место али надам се изненађењу против Хрвата или Данаца.Да имамо бар још једно нормално крило,друга би прича била,овако кад се све своди на бекове много смо предљиви.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...