Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Јебени Вуковић.За овај пораз треба искључиво њега кривити,њега и његов лузерски менталитет.Видело се да им су играчима инструкције биле да се чувају.Кретен.

Мислим да ипак можемо да добијемо Аргентинце и Пољаке,мада су Пољаци зајебани због Шмала.Онај човек је луд.

Швеђани ће контрама да нас поједу,то ће да буде страшно,али ко зна,можда наши и потрче против њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danska i Švedska igraju poslednje kolo. Kako lepa prilika za nameštanje utakmice da obe prođu.

 

Upravo.

 

Za razliku od Balkanaca Skandinavci iako su imali obilje ratova medjusobno mogu oko neceg da se sloze.Mi i komsije-nema sanse.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se nas tice nema nam druge nego silovito od starta pa sta bude.

Nama samo pobeda, nikakav poraz,remi i slicni bakraci ne odgovaraju.

Al da se ne lazemo nije Marjanac neki golman, pretprosle ned otpusten iz Toleda (poslednji na tabeli u Spaniji) mada ko zna zavisi od raspolozenja kako ce braniti.Kad bi imali jednog Smala,Sterbika ili Omejera pa da menjamo nesto.

 

Momci sutra hrabro i pobedite kako znate i umete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па сигурно је бољи од Пејановића.Ништа против њега,за репект је то што је он са 37 година у репрезентацији али мени је тај Вуковићев потез несхватљив.Уместо да поведе неког младог и перспективног,он форсира Пејановића који је на заласку каријере и има рефлексе као мртав коњ.

Сутра нам помаже само брже враћање у одбрану.Ако се будемо вукли назад,као по обичају,Швеђани ће да нас напуне контрама и ту ће да нам буде крај.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balić je bre naj fair-play igrač u ekipi Hrvatske, a i među prvima u svetu. Kad god su se popičkali po utakmicama Srbije i Hrvatske, on bi mirio. Stvarno je čovek igračina, možemo samo da žalimo što nemamo takve u našoj reprezentaciji.

 

Ta odbrana je stvarno sranje. Jbt pa ja sam u 6. osnovne znao da podignem ruke u odbrani jebeno, i da gledam šta protivnik radi dok mi 'slavimo' gol. Nije mi jasno kako ljudi koji igraju rukomet celog svog života to ne rade, stvarno, ali stvarno amaterska odbrana, na svim utakmicama sem protiv Hrvatske. Neka se protiv ostalih sete da dignu ruke i da se vraćaju nazad i biće OK, jer ako ne radiš te stvari, onda se ni ne trudiš i nemaš želju za pobedom, a ako je tako, marš kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трагедија..

 

Једино што смо добро одиграли је утакмица против Кроата.

Остало је све било на исту фору...

Момир Шешуму, Шешум Вујину и Вујин шутира.

Једно те исто...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, isključenja nas ubiše, Toskić i onaj konj sa brojem 9, zaboravih kako se zove, ali vala kasnije i sudije preuzeše o.O Ne znam kako ne vidi on koji tamo stoji 5 koraka, 5! a ja sedim ispred TV-a i vičem "kooooraaaaciiiiii", pa sedmerac što nisu svirali, to su eto dva gola, u završnici utakmice. Ne znam zašto Norvežani sude utakmicu u kojoj igra Švedska? Nije moglo nešto neskandinavsko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karakter rukometasa se pokazao kad su onomad igrali namestenu tekmu sa Hrvatskom , Sterbik je imao muda da prica o tome . Ko ce posle toga ozbiljno da shvati te momke . Zasluzeno su nas razbili sinoc, antipropaganda rukometa je ono sto mi igramo , toliko staticno da boli , sve na bekove , kreativnost na nivou Djure Kape .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...