Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Јебем им матер, могли су да добију меч. Ал' барем нисмо изгубили. Драстично боља игра, само да наставе овако... И фала курцу, сетили су се да постоје КРИЛА.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штета што је онај индијанац добио беспотребно искључење. Ганант би добили.

Све у свему, капа доле за борбу. Да и ми коначно видимо прави рукомет. :rockdevil:

 

Ковињало се погубио. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онај Ћурковић је глуп као курац.Цело првенство ми иде на курац...А онај напад од 3 минута је пресмешан.

Али,стварно златан бод.Одушевљава ме како смо успели да се носимо са Хрватима,иако смо се и на овој утакмици распадали у нападу.Од 7 Никчевићевих голова,пола је пало случајно.Опет од бекова само Шешум размишља.Мали Рнић опет одличан.

Иначе,је л' сте видели Вуковићеву изјаву пре меча?Ја сам попиздео кад сам прочитао,какав дегенерик.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Bravo nasi necu da se zanosim igrom mnogo je bolje ali mi je draze STO SMO KONACNO odigrali utakmicu MUSKI!

Da ne pricam sta ce da se desi ako Danci pobede sutra Hrvate idemo obe ekipe sa bodom u drugu fazu!

Al dobro za sada SVAKA CAST!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od prvih 10 golova 6 je bilo sa krila o.O Neka, ovaj rezultat je najpravedniji, realno utakmica je bila potpuno izjednačena. Ono isključenje na kraju je bila čista glupost, lakat u glavu bez ikakve potrebe, zbog tog igrača manje ispuštena su ta dva gola prednosti. Bilo kako bilo, neka je sa srećom i ovako dobrom igrom do kraja i biće OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sp-ivan-nikcevic.jpg

 

icon_rockdevil.gif

 

Јесте да смо могли до победе, али шта да се ради добро је и овако... Много сам стрепео, али испало је добро, финиш је био за инфаркт. Радује ме много боља игра, више смо користили крила и играли жестоку одбрану. Ако наставимо у овом ритму биће добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al moram da se osvrenem da onog glupavog Curkovica!

 

Mater mu jebem glupavu, pravi faul za iskljucenje pri pasivnom napadu.

 

Mada da sam Hrvat isto bi rekao za onog nesretnog Duvnjaka.Cuo sam da i on polako gubi nerve i stalno mu treba psiholog da ga okurazi pred mec. I jbt legla mi ta stativa ko budali samar :pivopije:.

 

 

Tako da njih dvojica mogu pod ruku!

 

Da dodam da je Duvnjak najplaceniji rukometas na svetu( ne znam za platu znam za transfer) tako da vam je sve jasno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћурковић видно лоше стоји са нервима, брља у критичним тренуцима, мада је данас по мени имао светлих тренутака у одбрани. Зашто Виловски није ушао ниједном у игру? Зашто је Растко играо само у на почетку (ценим да је он бољи пивот од Тоскића)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.balkan-ha...u-centru-malmea

 

Мајку им... Ко је одговоран за ово?

 

Ma organizatore zabole za srpsku zastavu, ko zna ko je kacio to.Al jeste glupo stvarno.

 

Nego jel moze neko upucen da mi kaze(dal za vreme Vukovicevog ili Goluzinog timeouta ne secam se tacno) zasto se Vukovic drao na Ilica:Sta je sad Moso? Ovaj ko da se nesto smorio.A sto je najjace Vukovic krenuo ka klupi a igraci kao ma pusti to :confused: .Stvarno mi nije jasno jel se to Ilic istripovao nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i kalkulacija za drugi krug obuhvacene su sve mogucnosti a ucesnici grupe su vec poznati.Stavio sam bodove prema ocekivanim rezultatima sutra a u zagradi sam stavio moguca iznenadjenja i promenu bodova naravno.

 

Denmark 4 (Pod uslovom da dobiju Hrvate sutra, ako remiziraju ide im 3 boda ako puknu onda 2)

Sweden 2 (Pod uslovom da tuku Poljake sutra, ako bude remi nose 1 bod,ako puknu nose krompir)

Poland 2 (Pod uslovom da izgube od Svedjana sutra, ako bude remi nose 3 boda, ako pobede nose 4 boda)

Argentina 2 (Nema nikakvih uslova Gaucosi nose 2 boda sigurno sta god da urade protiv Cile-a sutra)

Croatia 1 (Pod uslovom da izgube od Danaca sutra, ako bude remi nose 2 boda, ako pobede nose 3 boda)

Serbia 1 (Nema nikakvih uslova nosimo bod kako god da bude protiv Rumuna).

 

Ako moze neki plusic zahvalan sam :pivopije: .

 

EDIT Haha genijalno napises nesto pametno i popijem minus.

Aj dobro ako se tako bolje osecate..

Edited by Schneider
  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...