Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Meni je pre par godina grom udario u satelitsku antenu,koja nije na krovu vec pored kuce na metalnoj sipci.ne znam kako,ali to vece sam spavao u sobi koja prozorom gleda na tu antenu.bilo je nevreme,nije vise grmelo i onda je odjednom samo tresnulo po sred antene.ja sam iz sna skocio kao da me neko polio vrelom vodom.nestalo je struje u celoj ulici a meni crkao digitalni risiver.taj zvuk necu nikad da zaboravim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar je imao zamalo pa "ride the lightning" iskustvo u (znace trne gde je) u shumici izmedju detelinare i novog naselja, neposredno pre urbanizacije. U shumetinu su parkirali gomilu metalne gradje, a on se vracao kuci negde pred zoru i resio da pisha par metara pored te gomile kad je u nju raspizdilo tako da smo mi u centru to culi. Kaze da u zivotu nije video jace svetlo i cuo glasniju buku, a zvuk, kaze on, uopste nije bio zvuk grmljavine, vec nekakvo polifono pishtanje.

Najzanimljivije je to sto smo svi u ekipi u sledecih par meseci provalili da on od tog dogadjaja primetno brze (jako brzo) hoda, sto je ostalo tako i danas. Overklok :lol:

 

 

 

 

 

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar je imao zamalo pa "ride the lightning" iskustvo u (znace trne gde je)

Ja sam znao lika koji je doziveo to iskustvo. Pa, nije bilo bas ride the lightning, ali ga je ubila struja, sto je slicno. Kabal od mikrofona u bari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo zimi spavam sa zatvorenim prozorom, i sada se zajebem, i ostavim prozor otvoren, koji je direktno iznad moje glave, i lepo padne kisa, produva vetar, i eto radosti......

Najavili su pakleno leto, sa temperaturom vecom od 40 stepeni :mrtav:

Zivela zima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam shvatio da mnogo lakše učim kad je toplo. Odredim vreme kad ću ići na sport ili u šetnju, učim do tad i miran sam. Celog dana planiram da krenem sa Porodičnim, al' ne da mi se zbog vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo al nisam imao sa kim,ovi moji sve smorovi,hladno im je bla bla.Kuda vozis?ja najcesce prema sredistu i vatinu mada sam bio do mesica pre neki dan

 

Ja uvek sam i vozim jer je zanimljivo, mogu brzo mogu i sporo itd... Pustim Candlemass i piciiiiiiiiiiiii ;)

 

Vozim se uglavnom po centru i prema kustilju. Imam jedan svoj odredjeni put i tuda uvek idem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...