Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

aj mi baci link da skinem to...videh da si negde bas hvalio taj bend! :pivopije:

 

el si slusao Skepticism?

 

Evo ga

http://mediaportal.ru/mp3/47244-kypck-cherno-2008.html

 

Od ovoga samo da se smrznes koliko je atmosfera ledena.Dovoljno je da ti kazem da je ceo album sniman u A stimu i jednozicani bas.

Slusao sam,ali mislim da je ovo nenadjebivo.

I obavezno javi impresije :pivopije:

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se sunca krije, bolje da ga nije.

 

Pa krijem se ovog modernog, radioaktivnog Sunca, uz svo duzno postovanje Heliosu, Balderu i drugima. :D

 

probajte da se krecete kroz ovako neki predeo sa poslednjim Agalloch ili Finskim ambijentalom Nest na mp3 plejeru!

 

Ja volim da pustim stari dobri Burzum. Posebno ambijentalne albume..brrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kratkotrajno resenje. Ja isto imam problema sa cirkulacijom. Kad god legnem da spavam, noge mi hladne i ne mogu da zaspim dok se ne ugreju.

 

Nema to mnogo veze s fizičkom aktivnošću, stopala mi se lede ceo život. Ponekad je dovoljno samo da ih trljaš jedno o drugo, probaj to.

A termofori, grejalice, radijatori i sl. ne pomažu mnogo jer čim skloniš noge, odmah su opet ledene. Zato najčešće sedim u turskom sedu (cele godine), lepo se greju ispod butina. :)

Danas je na suncu bilo grozno, baš je pržilo. Ali čim ga pokriju oblaci bude krasno. ^_^

Edited by Kakashi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lepo je bilo, ali je jos lepse kad ima snega i magle..

 

 

 

Istina! :D

 

Mada..magla,sneg...to bi posmatrala kroz prozor is tople sobice i to..

 

Ovo suvo vreme je odlichno za bleju napolju..Pivo i suve stepenice neke zgrade... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...