Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Moje selo je taman negde gde počinje ona peščara vojvođanska, pa je tu neko odvratno glineno-peščano uzvišenje od dosta metara, tako da imamo do jaja brdo u selu, a naša kuća je taman pod brdom, kod jedne kultne ulice u kojoj se skupljaju deca. Ali, pošto od rođenja nosim đavola u sebi, više sam voleo da se sankam kod groblja :rockdevil: Brdo neko, klasično horor naselje, groblje na brdu :mhihi: Pa se lepo spušta jedna dosta pusta ulica, koja zimi vrvi od sanki i klinčadije :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde jos nista, samo vetar i dalje pici -.-

Ispucali su mi nokti i zanoktice su mi prokrvarile juce od 'ladnoce, kroz rukavice. Istripovala sam da mi se zaledila kragna od kaputa a kad sam skinula farmerke pomislila sam da cu skinuti i kozu zajedno sa njima. U gradu -12 feels like -20, na brdu -19, feels like -37.

Zaledile su mi se suze na obrazima. Literally.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde jos nista, samo vetar i dalje pici -.-

Ispucali su mi nokti i zanoktice su mi prokrvarile juce od 'ladnoce, kroz rukavice. Istripovala sam da mi se zaledila kragna od kaputa a kad sam skinula farmerke pomislila sam da cu skinuti i kozu zajedno sa njima. U gradu -12 feels like -20, na brdu -19, feels like -37.

Zaledile su mi se suze na obrazima. Literally.

 

Si ti čula za duge gaće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...