Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

  • 2 months later...

Vidi opet ja :D

U noci izmedju 17. i 18. novembra se ocekuje 500 meteora na sat, cuveni Leonidi. Na zalost kod nas ce biti udarno tek od 2 ujutro, iako je zvanicni maksimum oko 22:40 (u nasim krajevima ce se desavati ispod linije horizonta pa moramo da cekamo). Posto ipak nisu preterano vezani za jednu regiju neba ja bih na vasem mestu zapalila napolje vec u 22h pa dokle se izdrzi. Bez elektronike, dvogleda i farova posto uticu negativno na nocni vid.

Licno ne znam sta da radim - kola nemam, cale je mrcina pa nece da se smrzava, drustvo bi al nema ni gde ni chime. Ostaje neko maznjavanje kola pa otici na neko brdo koje usput ima i smeshtaj, za potpuni uzitak. Ipak ako se vec cima valja se iscimati do kraja tj otici bas daleko od ulicne rasvete. Mrzim sve koji imaju vikendicu :P

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi dodje ona misao Nikole Pejakovica iz "Mrtav Hladan" kad kaze: "A sa koje kurceve litice???" :haha:, a na sta ja da se popnem kad nema brda na tri dana jahanja odavde? :haha: Jedino na krov. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pa 5. oktobra nije umro niko toliko vazan (pod ovim ne mislim svojim polozajem, nego onim sto on predstavlja za istoriju)

 

Moram da napomenem da on stvarno nikad nije rekao nesto neumereno i nesto sto bi bilo koga povredilo ili uvredilo (za razliku od svih ostalih crkvenih poglavara koji se pojavljuju u javnosti).

Inace jel uspeo jos neko sem mene da poveze ovu maglu sa smrcu patrijarha?

 

evo vam zasto sinoc niste mogli da vidite dalje od 5 metara

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...