Jump to content

Aca Lukas


VoivodBG

Recommended Posts

Jbg, kazem ti , naucen od malih nogu da snifuje drogu :) :) :)

 

A interview je do jaja...

 

Zapali pjugu pa dva minuta pusi pred kamerama , i onda pita : jeli jel smem da pusim :):):) i onako se zalize ma vvristanje naprosto... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes Lukasa.

 

Signed. O Aci Lukasu sam formirao stav još 1998. godine, kada je on bio najpopularniji muzičar među mojim školskim drugovima.

Ja sam bio jedan od retkih koji nisu potpali pod taj uticaj. Nešto kasnije sam prepevao pesmu Riblje čorbe - Hej, kako ti je sad, kako bih napravio parodiju na pesmu Lična karta. Moja verzija Čorbine pesme zvala se Hej, jesi li to ti? Mislim da je išla ovako:

 

Hej, jesi li to ti?

 

Lična karta sad je prazna, život je bez tebe kazna, hej, jesi li to ti?

 

Ref:

Stara ljubavi, besmo ubavi

napred, nazad skitam, jer ništa se ne pitam

 

Lomim čaše u kafani, gotovi su naši dani, hej, jesi li to ti?

 

Glavom o zid ja udaram, jer ne mogu da te karam, hej, jesi li to ti?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha dobar hejt :)

 

Nije lose...

 

ja sam ga mrzeo kad su ga svi voleli , sad ga gotivim jer je najveci metalac, pored amadeus benda, (i njih gotivim takodje) na estradi, a osim toga osajpicen je 100% i zato je ubrao moje simpatije + zivi covek kao boem 21. veka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca je smeker i stari roker i heavy metalac.Dva puta je gostovao kod nas sa pratecim bendom,ljudi imaju kosijane do dupeta (dvojica iz benda) i izuvaju kako sviraju.Prvi put, za docek Pravoslavne Nove godine na tonskoj probi prasili su Enter Sandman a na proslavi dana grada isto na tonskoj probi pre koncerta izuli su LA Woman.I same njegove pesme toliko imaju primese roka i metala sa onim stopkama i gitarskim solazama i rifovima da to meni stvarno zvuchi sjajno.

Jedan nas lokalni gitarista bio je na audiciji pre vise godina kod Ace Lukasa sa zeljom da svira u njegovom bendu.Kada je dosao na red Lukas mu je rekao da slobodno "Prashi kao Sepultura", da se ne ustrucava.Verovali ili ne...

Uz sve to pouzdano znam da je rodoljub,mislim nije prodata sisa i dupelizac zapada.

Sto se tiche njegovog privatnog zivota mislim da je glupo meshati se u to bilo kome.

Toliko od mene...

 

Vidis zanimljivo ovo nisam znao.

 

Imas taj snimak kad je rekao prasi ko Sepultura? Inace neznam nema mmisljenje o njemu ali imam osecaj da je prodao dushu djavolu kad svira za Grand. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis zanimljivo ovo nisam znao.

 

Imas taj snimak kad je rekao prasi ko Sepultura? Inace neznam nema mmisljenje o njemu ali imam osecaj da je prodao dushu djavolu kad svira za Grand. :)

 

 

Taj snimak ne postoji jer je to bila privatna audicija za gitaristu u njegovom bendu pre nekoliko godina.To mi je ispricao prijatelj stariji od mene koji je isao na audiciju,inace isto rokerski gitarista a slusa i Slayer,licno sam mu rezao desetak Slejerovih video koncerata.

Nije prosao na audiciji,ima sad svoj bend sa kojim tezgari strani i domaci pop-rock.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
e nikako da razgranicim jel on bio u vezi s enom popov ili su to bile samo spekulacije tabloida?

 

ne, nismo bili u vezi. to sto smo proveli uzbudljivu noc u mojoj vili na kosutnjaku je druga stvar.

kako vi mladi danas imate obicaj da kazete ''kres kombinacija.''

fina curica je Enica, bas ono...onako divlja. :da:

 

 

A on pije samo nju, samo nju..

kiselu vodu, kiselu vodu.

Tu pesmu sam napravio kada sam se skidao sa koke i nevidim sta je tu neobicno.

problem je jedini u tome sto sam se ponovo navuko, estrada je zajebana stvar zapamtite to deco.

okruzen si svakakvim krokodilima,zmajevima,gusterima koji vrebaju iza svakkog coska.

ako mi je za neku utehu nisam jedini na estradi koji smrcem, ipak pokusacu ponovo da budem cist ijako je to potezak proces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...