Jump to content

Aca Lukas


VoivodBG

Recommended Posts

Jedan nas lokalni gitarista bio je na audiciji pre vise godina kod Ace Lukasa sa zeljom da svira u njegovom bendu.Kada je dosao na red Lukas mu je rekao da slobodno "Prashi kao Sepultura", da se ne ustrucava.Verovali ili ne...

 

Znao sam da je likčina! Svaka mu udala (i daje mu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
On nije prodao dusu samo ako je slusao narodnjake i pre.

 

a da ti ja prodam dvo-tries grama kokanidja nema da omane?

pirke moj ortak to uzgaja na plantajze kod buenos aries.

a pirke nikad nikog nije zajebo tek ce li mene,svasta interpol bi ga navatao sutradan u krevetu dok bambusa meleskinju.

 

 

Znao sam da je likčina! Svaka mu udala (i daje mu).

uu ranije su mi se nudile samo tako! bilo je tu sem mojieh kolezinica i jos spikerica, voditeljica, make-up-ovica,PR menadzerica,hostesica,glumieca,prodavacica na pijac tezge a ispod tezge zna se zuto zuto, pa cak i burzumasica!

al jebiga godine nizem ko da su perle od bizuterije do cilibara, 85 godina su mi vec, dobro doziveh i toliko.

dakako mnoogo manje mi sada davaju,ne mogu ni ja bas ono...svaki dan!

pazi nije lako dugo godina te estrada,intervjui,svirke po belome ( shmrk) svetu,studijske probe pa onda gudro, pa opet gudro...definitivno u mojim godinama nije lako jebati.

 

pozdrav svim fanovima koji sebe nalaze u pesmi Licna Karta, oni koji se ne nalaze .... pa ima da se nadju kag tag!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
Jebo da jebo i samo jebo! (naravno ja)

 

Ko bre otvori temu, kad vec imamo narodnjake :rolleyes:

 

ko bre otvori sodom kad imamo thrash metalce? begaj sine s moje teme dok nije dockano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

aca se zaljubio

 

Aca Lukas zaustavio je štampanje svog novog CD-a da bi naknadno na njega ubacio duetsku pjesmu koju je snimio sa svojom novom devojkom Danijelom Vranić.

Zaljubljeni „kralj splavova" pre nekoliko dana u panici je nazvao čelnike „Grand produkcije" i pitao da li je moguće prekinuti štampanje njegovog novog diska koji će objaviti ova kuća.

 

 

 

- Aca je usplahireno pozvao Sašu Popovića i zamolio ga da zaustavi štampanje da bi na disk dodao pjesmu koju je snimio s Danijelom Vranić – javlja Press, i dodaje:

- Lukas jednostavno nije mogao da odbije Danijelinu molbu, kao što i inače malo šta može da joj odbije u poslednje vrijeme. Poslije teških pregovora, Popović je konačno pristao na Lukasov zahtev, ali nije poznato ko će snositi nastale troškove.

 

Koliku je štetu ovakva Lukasova odluka napravila, odnosno koliko je do sada odštampano diskova koji će morati da budu bačeni, nije poznato, ali očigledno je da golupčićima to nije nimalo važno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta Danijela Vranić je zaista preeelepa devojka, ali ... ne znam ko je sve nije opalio od BG krimosa, pa čak i prokletih narkodilera.

 

Ako se baš loži na nju, mog'o je čisto da je kresne za jednu noć ( il' nekoliko noći ) ionako mu ne bi bilo prvi put. A ne ovako da šeta dokazanu radodajku kao devojku ... ne verujem da ima ljubavi između njih dvoje, ko zna šta je po sredi.

 

evo i delića kultnog dens hita iz devedesetih, sa jednog od koncerata, u obradi Ace Lukasa:

http://www.youtube.com/watch?v=f6CBAw-yQcE

 

Pesma mu baš pristaje! :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta Danijela Vranić je zaista preeelepa devojka, ali ... ne znam ko je sve nije opalio od BG krimosa, pa čak i prokletih narkodilera.

 

Ako se baš loži na nju, mog'o je čisto da je kresne za jednu noć ( il' nekoliko noći ) ionako mu ne bi bilo prvi put. A ne ovako da šeta dokazanu radodajku kao devojku ... ne verujem da ima ljubavi između njih dvoje, ko zna šta je po sredi.

 

evo i delića kultnog dens hita iz devedesetih, sa jednog od koncerata, u obradi Ace Lukasa:

http://www.youtube.com/watch?v=f6CBAw-yQcE

 

Pesma mu baš pristaje! :)

 

da pesma kao da je stvorena za acu lukasa.meni se cini da mozda danijela iskoriscava acu lukasa mada neznam zasta posto koliko sam shvatio finansijski aca nije kao ti krimosi uopste.voleo bi licno od lukasa da cujem o cemu se ovde radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci - pola sata sam slusao Istina je da te lazem (Kiselu Vodu :mhihi: ) i ismejah se kao nenormalan...nije da je prvi put cujem, pa da sam odusevljen, al stvarno mi je legla za sve pare, od ovolikog smeha produzi mi 5 godina zivota...sama naracija Acina je zlata vredna, kvlt :rockdevil::pivopije:

 

A sto se tice Vraniceve, mozda je mraketinski trik, a mozda se stvarno coek zaljubio, znam ja za taj trip, uopste nije naivno :D

 

 

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci - pola sata sam slusao Istina je da te lazem (Kiselu Vodu :mhihi: ) i ismejah se kao nenormalan...nije da je prvi put cujem, pa da sam odusevljen, al stvarno mi je legla za sve pare, od ovolikog smeha produzi mi 5 godina zivota...sama naracija Acina je zlata vredna, kvlt :rockdevil::pivopije:

 

A sto se tice Vraniceve, mozda je mraketinski trik, a mozda se stvarno coek zaljubio, znam ja za taj trip, uopste nije naivno :D

 

nije uopste naivno te stvari umeju da budu gadne.a istina je da te lazem je jedna jako cudna i genijalna pesma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...