Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Теша звани контрадикторност:

 

16 je najbolje godiste,cak i kemal malovcic peva o tome

 

Tek tek tek ti je 16 godina

tek tek

a vec bi u disko isla

a vec bi se ljubila

 

rano ti je dusho moja

ima ima vremena

zivot tuznu pricu pise

jos si mnogo malena

 

zbog ove pesme zelim biti pedofil i ja malo,eh moralne muke

 

А кад се само сетим шта је до пре пар месеци изјављивао поводом ове песме. :)

 

ццц...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je tebe žao.Ti si najobićniji parazit.Ćuo sam neke priće o tebi,da se naježi ćovek,ali neću ovde da ih iznosim.samo ću reći,ONE znaju.

I upravu si,ovo je novosadska ekipa,oni što sam te jebali.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisus :)

 

tema random

 

 

Kakvi ste vi zaludjenici, ne mogu da verujem. Kad ce vec jednom ta utakmica da vas ise ne gledam ovde?

 

Odete na ekskurziju, one tamo ribe svrbe picke, jedva cekaju neke ekskurzante da im istresu picke, a vi gledate utakmicu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kuci nemam nista sto se buba tice,ali sam jedno vreme (kad su bile one poplave) imao dva pacova u wcu.Izasli iz wc solje...Od tad mi velika nuzda nije sto je bila,uvek gledam da me nesto ne api za jaja :)

 

Elem ta dva pacova smo ubili cale i ja.Jednog je cale zgnjecio a drugog sam ja rascockao palicom po zidu.

 

 

Јеб'о те живот, к'о хорор филм. Послаћу ти Рокија да среди те напасти.

 

 

au jbt, a ja mislio čmar moraš da čuvaš samo u zatvoru i na gay paradi...:P

 

 

pa zasto ga cuvas kad si na gay paradi?

 

 

na to pitanje ne postoji odgovor...

 

 

kako volim da se iskenjam k'o zmaj...i onda ostanem malo na wc-sholji da porazmislim o zivotu,ljubavi,metalu...

 

 

Бејаше исти случај код мене. :da: До пре пар година сам знао седети на клозет дасци и до 10-ак минута након кењаже.

Временом сам ипак узнапредовао(а можда и назадовао). Говноиспадало зине, мало га пробришем, пустим воду да лајна оду...те изађем ван смрдастог објекта, запалим цигарету и размишљам о истим стварима као и онда.

 

 

 

Mislim cela tema o WC-u je priceless... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li da znam zasto necete da mi odobrite teme ?

 

 

Зато што немаш 100 постова.

 

 

Oce li mi se tema automatski odobriti ako dodjem do 100 postova ili cu morati opet da pishem ?

 

 

Сама од себе ће се одобрити плус што можеш да бираш диск на поклон или са дебелим попустом. Од Гојка. Добро нам дошао на форум.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја бих да се захвалим Барселони за једну од најлепших вечери које сам доживео!

хвала масјтори!

Untitled-1copy-4.jpg

 

Ja bih htela da se zahvalim mojim roditeljima, mojim divnim komšijama, mojoj pokojnoj babi, mom pokojnom dedi, babi i dedi (živima), mojoj kumi, mom kumu, mom mesaru i mom dečku, mojoj braći sa foruma, mom bivšem dečku, mom Lrfu, mom televizoru i posteru Villeta Valeta i željela bih mir u svetu i ekologiju i to :wub:

 

Ja bih da se zahvalim prvoj kurvi,koju sam ošinuo sa sedamnest mi leta,i osetio ćari sexa,a onda svatio da žena u životu nikad nije dosta,i da vole isto što i mi muški,da budu spakovano ispunjene i popunjene iz svih uglova i umetaka.Zahvalio bih se majci prirodi što me je tako obdarila,da svaka vrisne ''juuuh,životinjo moja'',i hvala svim vojvodjanskim lolama na iskrenim dernecima,punih svega i svaćega,a ponajviše kvalitetne pićetine.Hvala i Manowaru za sve godine,koje su me podstakle da bildujem.Hvala i Bobanu iz Ritma Nereda na prijateljstvu kao i Gagi iz Vriska Generacije preko kojeg sam probo prvi alkohol,gledo skinerke kako imaju dlakave minće i da ne nabrajam dalje.U svakom slućaju,hvala Majci Srbiji Vojvodini što me ovakog isklesala.Žene me vole!!!A i ja njih,sa svih strana.Mmmmm!

Da rezimiramo:Volem i žene što nose tange,i one što nose gaćice sa medama,zekama,kurcima palcima,kao i one što nose bubrežnjaće.A i one što ne nose gaće uopšte.Hvala i Veliborki Stamenković koja mi je prva dala da je kerebećim u guzu, hvala i Dušici Janković koja mi je prva popušila za 19-ti mi rodjendan,u polju blizu Mošorina,i to sa sve resicom i krajnicima.

Hvala i svima vAMA sa foruma.

 

VOLIM VAS, ALI VOLITE I VI MENE!

Vaš Peca.

 

КРАЉ ОСТАЈЕ КРАЉ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisus na temi o snovima:

 

"Sanjao sam da vise ne mogu sam sebi da popusim. Kakav crnjak, jbt. sad.gif

 

Sva sreca, brzo sam se probudio. "

Edited by Untitled

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim poneki bend koji je na tom forumu ali

na avangardi svi su cudni i slusaju gej indi mtv rok i misle da su avangardni i umetnicki zbog toga

 

A ti verovatno mislis da si neka avangarda sto si okacio sliku svoje karine na forum jelda? icon_smile.gif icon_smile.gif

 

pa jebiga kaciti slike svoga penisa na forumu jeste veca avangarda nego utrkivati se ko ce prvi na forum da postavi zadnji singl placeba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ovo i postoji, ko zna, al' svejedno je smešno. :)

Goat Evil - Drim tieter je govno

 

1. Drim Tieter Je Govno 01:27

2. Produkcija 01:19

3. Muzicar 01:19

4. Banjalucki Tru Metalci 01:17

5. Danger Zone 01:20

6. Marko Faca 01:17

7. Crni Metal nije Za Svakoga 01:29

8. Satanisti Su Losi 01:20

9. Ledeni Crni Metal 01:19

10. Volim Muziku 01:18

11. Svi Iz Mesuge Su Glupi 01:26

 

Ima neko link? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, zimus sam napravio jedan eksperiment na ovu temu.

 

Bio sam u nekom novinarskom udruzenju, kancelarija 2x3, uvek puna, uvek sedimo u oblaku dima i kad god spomenes da se otvori prozor, izvesni ljudi odmah skacu u oci, sta da se otvara zima je. Pa ako ti je zima, nemoj da pusis. Ali necu da gresim dusu, bilo je i medju tim pusacima ok ljudi, pa otvore prozor, jbg i njima smeta. I jednom ja resim da napravim eksperiment. Tad nas je bilo desetak, svi puse osim mene. I kao i svaki put sedimo u oblaku dima. U jednom momentu, ja prdnem. I svi skacu da otvore prozor. Pa cekaj, sto otvaras prozor? Smrdi. Ma nemoj?! Sad ti smrdi? Nije ti ni hladno odjednom? Nije ni promaja? A ne smrde ti cigare? Pa to nije isto. Kako nije isto? Smrdi prdez, smrde cigare, kako nije isto? Pa nije isto. KURAC NIJE ISTO!!!

 

E, od tada su poceli malo cesce da otvaraju prozor i luftiraju kad sam ja tamo. Ako neces milom, onda ces silom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...