Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

sa teme o kvizovima,odnosi se na fejsbuk.

pre par dana sam poceo da izbacujem ljude iz friend liste, cim vidim da je uradio/resio neki kviz...

 

nema,ovaj bi i onima iz Last Days of Humanity zavrn'o jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

паде ми нешто на памет. кад већ не сме да се прозива Мановар на њиховој теми, да се отвори тема у којој би се прозивао Мановар! и свако ко присере нешто на тој теми, да добије варн, исто као кад се присере нешто против Мановара на њиховој теми.

facepalm

Laza bi se verovatno odusevio ovom idejom. :) :) :)

Rodjace igraj ruski rulet sam sa sobom 6 puta za svaki slucaj...Javi utiske.

Takvi su uglavnom srećni do jaja, tako da će verovatno kupiti revolver sa 7 rupa i preživeti :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А,добро,добро!!! Шта,сад мислиш на пубертетску агресију? Брате,ја људе не подносим од рођења! Заправо,када сам био млађи био сам још гори! Цела фамилија је мислила да сам Антихрист,водили ме код попа,да ми чита јеванђеље,зато што сам малтретирао сву децу,покушавао да бијем одрасле људе,кидисао на труднице,и ударио једну жену књигом и она побацила!!! А успут сам имао чудне трипове! Е да,када сам пришао манастиру Љубостињи,одлетео сам 10м од врата! Ја се лично тога не сећам,али други причају!!! То је било све од 2.-6. године! Тако да није чудно зашто сада волим Дет Метал!!!И кидишем на људе!!! Можда сам ја Луцифер,буа!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glam metal je jedna od nafinijih formi Rock muzike. Cisti i lepi vokali, virtuoznost je na prvom mestu, a takodje imamo i one koji su bas grandiozno mocni sa sve simfonijskim elementima. Kao sto su oni iz Athraxa plakali, a i danas placu svaki put kada se sete da su prvi koji su radili Rap-Metal stvari tako bi i oni iz Metalike i Megadeta treabali da placu jer su uveliko potpomogli unistavanju Glam metal scene. Smetalo im je njihovo oblacenje i zato su se oblacili u crno (terali kontru). Nisu obratili paznju na kvalitet muzike nego su ljude cenili po odeci. Toliko o njihovoj dubokoumnosti!!! Sa druge strane su hvalili Grundge i bendove koji su muzicki totalno prazni i koji su na svet doneli najruzniju formu Rock muzike. Tekstovi su mracni, suicidalni i idiotski dok sa druge strane Glam metal slavi zivot, raduje se njemu i peva o fantasticnim i lepim temama.

 

Iz kojeg kod ugla se gleda Glam je umetnost. Grundge nije.

 

Nisam mogao da odolim, jbg. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ААААААРРРРРГГГГХХХХХХ!!!!!!! :violent: Колико пута треба да поновим да се ова ваша идеологија назива антитеизам,а не атеизам!!!! Елитиста,тотално те разумем за искуства при медитирању! Искусио сам и ја то на својој кожи,али и даље ми не успева да останем непомерљив! Мој тренер падне у транс и нас седморица не можемо да га померимо с места. Питао сам га како то ради,али ми каже да сам још увек млад и да не треба да то покушавам,каже да имам потенцијала и зато не треба да почнем одмах са тим јер се дешавало да људе полуде од тога! Ево вам га,антитеисти задатак! Објасните ми како сам ја после медитације са мојих 65 кила одбацио човека од 112 на други крај доџоа само једним ударцем!

 

 

levo levo gore gore kvadrat iks krug ?

 

:):):):) 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
не, него је Дача (Спид Дед) лепо рекао да је глем свиран само због курви и пара. а ти који себе сматраш "тру металцем" а ложиш се на Бон Џовија, Варант, и Јуроп и остале, боље се запитај колики су уопште металац. јер Метал и јесте настао као прљави одговор на нашминкане педерчиће који скакућу около обучени у женску одећу.

 

@Црна Дама - не слушам ту музику, и не гледам слике музичара (хм, да ли су они уопште музичари), али ме нервирају дебилно-позерски ставови.

 

 

Ovo je ubedljivo jedna od naglupljih izjava koje sam u zivotu (ne samo na Yumetalu) cuo. Cak i da su pozeri glemeri su poznati kao vrsni muzicari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta si se prilepio za mene ko cicak?

 

Ja mislim da mu se svidjas... :):):)

 

:redface::redface:

Nisi morao da mu kažeš! Planirao sam da mu sam izjavim na nekom romantičnijem mestu

 

Uz neki glem u pozadini... :)

 

у Бурми :):):):)

 

Hahahahhahhaah, plačem!!!

 

 

 

 

 

 

Ajd' sad ozbiljno.Nemam ja ništa protiv tebe lično ali mi neki tvoji stavovi žešće idu na k**** (kao i većini ljudi na ovom forumu, koliko se da primetiti). Imaš ignore opciju, pa izvoli

 

Ovde ce se roditi ljubav iz mrznje! Stvarno je glem ''metal'' cudesna pojava.. Spaja ne spojivo. Sweet! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле, први пасус - кома жива. :)

Са другим пасусом већ могу рећи да се слажем. Интересантно, сликовито описано:

 

posto su malocas izbrisali temu da se i ja oglasim...

 

volim jebati kurve.stare,mlade,udate,medicinske sestre koje se kurvaju kako bi dopunile kucnji budzet...kurve sa neobrijanim nogama,kurve koje rade holivud depilaciju. niceg lepseg nema nego kad joj ga nabijes do grkljana a ona krklja: kh,kh, khhhhh!

inspirativno mi je karati kurvetine u mom mracnom stanu dok na muzickom stubu pici 'burzum-filosofem',od prve do poslednje pesme, pa ponovo na repeat i tako u nedogled. Rundtgåing Av Den Transcendentale Egenhetens Støtte -nema lepse stvari za seks! primim se do zla boga,pesma koja mi daje neopisivu inspiraciju i moc i onda erekcija nikako da spadne i do 24h posle seanse. jebati u dupe,prekrasna je stvar. a najlepse u cmarinu ko jarac nabijati pa nasilno u usta zabijati, i tako u krug u vremenski kratkom intervalu cmarina-usta,cmarina-usta,usta-cmarina,ejakulacija po nozdrvama, gadno dobar filing. prsnes i popunis obe supljine. gustim kajmakom kao da si je nadojio,isto mu dodje.

 

mrzim ove susumige sto se pretvaraju. kao ne,mismo svetice,ne jebemo se, gledamo fashion tv,pomno pratimo modu,cuva nas mama za velike stvari,dobre smo studentice,ispijamo frapucino iskljucivo po fensi kaficima sa velikom bastom uz ambijentalnu i latino muziku, vozimo tatine korsice,astrice,307-ice. 307 kurceva u paklu ih okruzile!! a ovamo kad tata i mama odu na vikendicu u budvu,privode istetovirane svalere, pa gengbeng...udri...do zore. a ikad su kuci roditelji,a petak je vece, ej mama prespavacu kod najbolje drugarice znas! vazi cerkice moja,nema problema.a kurac kod drugarice! cim se ugase svetla po diskotekama,kad dodje vreme fajronta,guzica im uskace na mesto koznih sedista audija, touarega, passata sa niskoprofilnim felnama...pa pravac u vile bezobraznih mladica na periferijama grada. finoca do ranog jutra,jes jebalo si mater. licemerje!

sa kurvama si nacisto. znas ko su sta su,nema cile mile, da se pokazu pred drugaricama kako ih trsi galantan skockani ficfiric koji u diskoteci sa ortacima cedi flase balantajnsa,dzoni vokera...nista kurve ne izvoljevaju,postenije su u dusi,unapred se dogovorite oko tarife i cepaj! iskreno,biznis,a tebi dariva uzivanje cak i vece od ovih fashion tv wanna be ''dama''.

kucke smrde - kurve su zakon! kurve su vesele,druzeljubive, iskrene,veste ljubavnice...kucke bi samo da muzu,prepune kompleksa,samo zveraju kako da zajebu,iskoriste,provociraju i pokazu se pred istim takvim sugavim drugaricama,

sam bentli jaguar kadilak one su ''devojke od ukusa''.....more marsh!

ja sam razocaran.a 90 posto devojaka sa kuckice ziljave one najziljavije,takvo sugavo vreme je doslo zajedno sa liberalnom demokratijom i trzisnim kapitalizmom. stoga kratko i jasno:

 

ZIVELE KURVE! BOGINJE!

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo lose se osecamo u emotivnoj krezi iz lichni raazloga, sujete, slabog ega i sindroma "jao ja sam mucenik\mucenica sram te bilo ajd mi se vrati"

Kad ljudi budu u stanju svesti da kad ih neko ostavi, nek mu zele sve najbolje. Tada ce covecanstvo da krene ka dobrom putu.

Da ne jadikuju zbog sebe vec budu srecni zbog njih.

 

Ovo nije ni smešno, ni glupo, već prosto istina koju mnogi treba da vide ovako dobro sročenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak'i bre narkomani?! Pa najveci narkosi su ovi turbo dizelasi sa besnim kolima i kajlama,,pedofili koji jure maloletnice da ih naguze za neki evro,i usput ih osim na Stojka navuku i na belo,Svi pravi rokeri i metalci znaju da nema boljeg filinga od alkoholizovanog stanja,i malo vutre.Za vise se nikad nema para.

I neznam koji cete moj vi ovde na forumu ,da bi pjuvali ljude zato sto su razliciti od vama slicnim mudrosera! I da znate da je JEDNA Metallica,nema ih vise,ko sto vi imate klonove raznih Shabana,Mileta,Mitreva,i ostalih Sinana.... :twisted:

 

:) Kraljone.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Твој Ади је неупоредиво лепши од ове наказе. Најозбиљније.

 

 

Nije Adi nego Firer.

 

 

Са нагласком на Фирер.

 

 

Nadam se da ce moderatori reagovati na ovo...Posto je ovo ocigledno izazivanje...Jadno i infantilno...Zaista... Samo ne znam zasto ovakve velike demokrate ili liberali ili komunjare ili sta vec prave reklamu nacizmu?

 

 

Zeig Hail

 

Uhvatili je u masinu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

нашао сам свој стари профил, који датира још из 2004. био је пријављен на мој стари мејл, који ми је обрисан.

 

и једно питање: како се додају "титуле" (Лорд, Мастер оф Метал...)? тј, колики број постова је потребан за добивање? нисам у фазону да јурим сад то, али ме је увек занимало.

 

ЕДИТ: е да, ево линка за мој стари профил. па ако може нешто поводом тога да се уради.

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?showuser=3121

 

 

Šta da se uradi? :)

 

 

Da se banuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam sebe da kvotujem,nadjoh danas na ovu fenomenalnu fotku iz WW II i dodje mi ovaj cova na zicer.Ovaj dan je za pamcenje :lol:

 

Hey guys, my name is Dennis i'm from germany.

Tomorrow i'll meet my uncle somewhere near Belgrad.

I just use this forum because i don't understand any word serbish ( and i love metal ) ,sorry :)

 

I just wanted to ask if there are some nice locations like bars or discos which i have to visit ;)

 

Would be nice if you could respond quickly, cause we start tomorrow morning at 6:30 am ;)

 

thx !

 

http://www.lastfm.de/user/pogolicious

 

 

jedannemac.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet nestaju postovi sa RMF. Pa dokle vise, majku mu :) :)

Dok ceo forum ne postane pravoslavan, barem formalno. Ako nekom treba mogu da mu fotosopujem krstenicu, a on neka prosledi tamo de treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek sam dobar sve dok ne obrisem ovo LEMUR! :twisted::twisted::twisted:

 

Da malo prosvetlimo istoriju RMF-a

 

Tako mi moje zle inkvizitorsko unistiteljske moci, prvo sam morao da sjebem moderatore koji su imali sexualne odnose sa demonima (Koja su to vremena bila :) )

 

Pa sam morao da sjebem proslavu povodom pozara koji je zahvatio Hilandar (A da, neki bolesni ljudi su drzali to kao avatar)

 

Vampiri su bili prilicno zanimljivi, ali nisu dugo trajali.

 

Onda su dosli neki koji su pisali kao se isteruje i da li je nekad neko isterivao djavola iz sebe :confused: (Sto bi rekao Boris Gotik na wc solji :) )

 

Pa su dosli neki (Najgori od svih) Koji su pljuvali po Srbima I Srbiji kao da ne postoji pravilnik vredjanja na nacionalnoj osnovi.

 

Pagani :) :) :) Neka ih nikom ne smetaju, volim one njihove price kako su se zaduzili bogu tampona i ulozaka, kako ih napadaju rune Itd!

 

I naravno dragi mi Satanisti. Otvorimo temu o Shelingu ili Dekartu, a balavci i matori imbecili se ubace pricom "Alister Krouli je za to rekao da............" KOGA BOLE KURAC STA JE TAJ IMBECIL REKAO!

 

I uz malo razonode i prepucavanja sa teze obolelim ljudima, i decom kojoj moras da objasnis da imaju lektiru u srednjoj i osnovnoj skoli dosli smo do toga da RMF funkcionise u pravcu evolucionizam i kreacionizam gde ce se voditi normalna diskusije uz sve razlicitisti.

 

Tako da i ne zelim da mislim o tome da ce mi se vratiti Vampiri, drekavci i demoni na forum. JER CU BITI PRIMORAN DA OBIRISEM OVO LEMUR I OSTAVIM SAMO BLACK TOTEM!

 

Ps: Ako sam nekog uvredio, zao mi je, ali neka se nosi u tri lepe picke materine! AMIN! :twisted::):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je komunjara ako ne cenzurise postove u kojima se propagira komunizam dok to cini sa onima u kojima se propagira nacizam...

 

 

Odacu ti jednu tajnu: svi moderatori su Jevreji. Zato te ne vole i zato ti brisu postove.

 

 

potomci marksa i engelsa direktni sta vise!

 

:) :) :)

 

Zatim Princ:

Meni recimo ne smeta Branislavin imidž. Štaviše, loži me pomisao da ona i ja rekonstruišemo Kursku bitku, uh kako bi to bilo vruće... :)

 

 

 

 

Jos se buni sto su joj izbrisali postove. U normalnoj drzavi zbog ovoga(iako se desilo na obicnom forumu) neko bi mogao da podigne sudski postupak protiv tebe. Prvo sto bi te udruzenje za zastitu zivotinja lisilo prava za daljnje skrbnistvo nad zivotinjom, drugo sto bi platila podobru novcanu kaznu. I to samo na osnovu divnog imena.

 

 

Daj ime te drzave, da pozovemo Ameriku da je bombarduje.

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova dva posta nisu ni u kakvoj vezi ali mi se oba svidela pa taaaako...

 

To su moja dva centa na temu ateizma u duhu poslednjih 20 stranica. Nisu nešto, al' su moja. Samo sam hteo malo da se otresem smora, i zbog toga nekada pričam naglas sam sa sobom preko mreže. Ne mogu da odolim offtopicu, jebiga, merak mi je da se nikome ne obratim i ne kažem ništa u 100 riječi u ovakvim situacijama.

 

Aj pa tako.

Tr00.

Sa Rogozubovog stanovišta posmatrano, on je sasvim u pravu.

It's funny 'cause it's true. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...