Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Sinoć je Džerels pokazao "najboljem pleju evrope" Spanulisu kako se igra košarka. Šetao ga je levo desno, na kraju završio sa indexom 24. Spanulis bez ideje, zaletao se u dvojicu-trojicu, strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najboljem pleju evrope Spanulisu

Zaista je najbolji , sto i dosadasnja statistika Evrolige pokazuje .

 

RANKING

 

KIRILENKO, ANDREI 29.40

BATUM, NICOLAS 23.17

SPANOULIS, VASSILIS 21.00

KRSTIC, NENAD 20.86

MACVAN, MILAN 20.10

 

POINTS

 

TELETOVIC, MIRZA 22.00

MALLET, DEMOND 19.29

SPANOULIS, VASSILIS 19.29

McCALEBB, BO 17.86

WEEMS, SONNY 17.86

 

REBOUNDS

 

KIRILENKO, ANDREI 9.00

MACVAN, MILAN 7.86

MAY, SEAN GREGORY 7.83

FREELAND, JOEL 7.29

SLAUGHTER, MARCUS 6.86

 

ASSISTS

 

RODRIGUEZ, SERGIO 5.57

HUERTAS, MARCELINHO 5.57

DIAMANTIDIS, DIMITRIS 5.29

BATUM, NICOLAS 5.17

TEODOSIC, MILOS 5.14

 

Bolji od Tea i Dijamantidisa za sada .

Lizite jaja sultanu !

 

Sinoć je Džerels pokazao "najboljem pleju evrope" Spanulisu kako se igra košarka. Šetao ga je levo desno, na kraju završio sa indexom 24. Spanulis bez ideje, zaletao se u dvojicu-trojicu, strašno.

 

Po tvojoj logici je onda i Mulaomerovic bolji od Dijamantidisa ,jer ga je nadigrao , stvarno si retardiran za kosarku .

 

Nije Spanulis kriv sto igra sa bogaljima popu Pere Antica , Keselja , Palekanosa ,Geceviciusa, Gliniadakisa ,sve sami pacijenti kosarkaske igre . Tesko koji drugi plej bi mogao da drzi konce igre pored ovakvih isprdaka .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanulis nije plej čoveče, to ti pričam sve vreme. On je bek, ne vidim ga da ga ima negde u tabeli za asistencije? Nemoj da se glupiraš pred ljudima, sramota.

 

A što se tiče ovoga "retardiran" dobićeš trajni ban sa foruma jer je pun kurac svima od tvojih vređanja, a pogotovo meni. Očigledno je da si ti retardiran, jer nisi ni gledao utakmicu. Kada igrač koji igra na pleju igra loše, ceo tim igra loše i to je činjenica. Spanulis je sinoć zakopao Olimpijakos i to je činjenica, samo debil koji neće da odustane od svog mišljenja ne shvata to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ti sad odgovorim kad imam ban ?

 

Aha mogu , ok .

@trenje

 

U modernoj kosarci tanka je linija izmedju pleja i beka , nije plej samo onaj ko prenosi loptu, kad odmah na protivnickoj polovini igru organizuje bek . Tako da spanulis i te kako ima ulogu pleja , ako gledash kosarku a to ti nije jasno onda batali ovaj sport -n emoj da si smesan , to sto ne mozes da podneses cinjenice i statistiku je tvoj problem .Kome da daje asistencije ? Palekanosu i Peri Anticu , smesan si .

Rekoh retardiran za kosarku , to nije vredjanje , ne znaci da si retardiran u ostalim zivotnim situacijama .

Koga vredjam na forumu , nekog pacijenta , mene ne zanima to .

I da za trajni ban nemash nikakvog osnova , jedino ako ti je titula moderatora najveca duznost u zivotu . Sad cu ja da se tresem od nekih anonimusa ovde na forumu , juce dosao na forum pa misli povukao Boga za muda .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanulis nije plej čoveče,...

Kada igrač koji igra na pleju igra loše, ceo tim igra loše i to je činjenica. Spanulis je sinoć zakopao Olimpijakos i to je činjenica, samo debil koji neće da odustane od svog mišljenja ne shvata to.

 

Kontradiktoran si .

Znaci Pekovic nas je zakopao Partizan protiv Efes-a ? Nadigrao ga je onaj shipac Koco ? Covece u Olimpijakosu imash jednog igraca i sva obrana je na njemu , jedina taktika pobediti Olimpijakos je zaustaviti Spanulisa . Nema on pored sebe Batista , Krtica ili Kirilenka .

Imash srece sto sam na forumu pa mogu da te obrazujem u kosarkaskom smislu .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam kontradiktoran, lepo sam ti napisao. Nije plej, ali je igrao na pleju, ne znam šta je tu nerazumno.

 

Dijamantidis i Teodosić su bolji plejmejkeri nego Spanulis. Spanulis ne ume da razigra ostale igrače - nije plej, bek jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam kontradiktoran, lepo sam ti napisao. Nije plej, ali je igrao na pleju, ne znam šta je tu nerazumno.

 

Dijamantidis i Teodosić su bolji plejmejkeri nego Spanulis. Spanulis ne ume da razigra ostale igrače - nije plej, bek jeste.

 

Igra na pleju - nije plej .

Teo je bolji plej od Spanulisa - Spanulis nije plej .

 

Covece saberi se .

Ne mogu uvek da pisem plej/bek , tanka je linije , Spanulis nije klasican tradicionalan plejmejker kao recimo Djordjevic , ali nije ni klasican tradicionalan bek kao recimo Mica Beric . Cim on kod Ivkovica izmedju ostalog i organizuje igru znaci da je plej .

 

Dijamantidis je bolji , u tandemu su bili najbolji . Teodosic je mladji , brzi , lucidniji , ali Spanulis je daleko kvalitetniji i pametniji , moglo bi se reci i bolji suter , asistent ne . Svako ima svoje kvalitete ali kad se sve sabere Spanulis ima vishe vecih utakmica i sto je najvaznije vishe trofeja . Ja bih voleo da ga Teodosic stigne , jer vise volim i Srbiju od Grcke i CSKA od Olimpijakosa , ali Spanulis je gromada od igraca .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije mu primarna pozicija plej, kao što i sam kažeš. Teo i jeste bolji plej od Spanulisa. Spanulis ima naravno više titula, to nigde nisam porekao, kao ni za više utakmica, normalno je - stariji je, videćemo da li će zvanično najbolji plej Evrolige pre 2 sezone prestići Spanulisa sa trofejima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plej je koliko i bek ,shvati , kosarka je evoluirala naspram kosarke od pre 20 godina , gde plej prenosi loptu , i organizuje napad 20 sekundi , sad je sve pod presingom i prakticno Spanulis igra paralelno i beka sutera i pleja , u teoriji plej i jeste bek , samo bek organizator , a postoji i bek suter .Dakle reci za nekog pleja da je bek nije greska . Predlazem da citas malo kosarkasku literaturu a i na forumu mozes dosta toga da naucis od kosarkaskih eksperata poput Lemmyja , Efenberga i naravno mene .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet mi kidaju zivce, vodimo 13 razlike, i naravno za 5 minuta nas stignu. Damo trojku, i ne mozemo 10 sekundi da odbranimo napad vec pustimo njihovog najboljeg igraca da sam, kao na treningu da trojku, neverovatno...neka se nose, nije ovo vredno mojih zivaca...srecom tu su vaterpolisti da mi poprave raspolozenje, svaka im cast. A kosarkasi vo sigurno gube, cim se tako prokocka prednost, nema tu srece u nastavku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драган Милосављевић, рукомахач.

Као она умишљена деца кад дођу на баскет, па се неком доказују да играју као Џордан, а немају две везе са баскетом. Свуда се трпа, мајку му јебем неспособну.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...