Jump to content

Sacred 2


КЈО

Recommended Posts

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

http://www.sacred2.com/en/media/screenshots-pc.html

 

:rockdevil::rockdevil::pivopije::pivopije:

 

Даклем, дефинитивно мислим да је далеко боље од кеца (који играм три године и већ сам Hardcore ехехе никад више у +ивоту, има да га бацим у канту!!!!)

 

Даклем, охохој! :) Шта мислите?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je original bio nevidjen smor od igre iako sam bas pokusao da ga zgotivim. Nadam se da ce dvojka da promeni neke stvari, ali s obzirom da je dosta ljudi gotivilo kako su stvari funkcionisale u kecu verovatno nece mnogo da se menja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да бацаш у ђубре, пошаљи мени, тражим ту игру већ месецима :(

 

 

Моја је верзија 2.51.0.6 (или слично) и садржи како Sacred тако и Sacred Underworld, а наравно, у питању је мила сеербска пиратерија :) тако да је довољно једино да прекопираш све на хард и играш. Заузима око 2.5Gb али нећем моћи да је играш у MMORPG фазону обзиром на то да Аскарон тежи к томе да имају одличну протекцију (осим уколико не будеш дрндао нешто око ''библиотекица'')

 

Фора би била следећа - да ти дам своју већ одиграну игру на DvD-u обзиром да ја немам благе где ми се налази DvD са ког сам пребацио игру...Имаћеш приступ готово свему :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Краћи је, постоје чудовишта које ти ладно заблокирају било какву магију или специјалан потез. На крају долази се до главног негативца, и наравно долази се до лепше објашњене приче, Шадар је овог пута ту да помогне а против оних демона (огромних) се бориш као да су најобичнији противници...и тако :)

 

Да, сви су заебан Левел тежине, а да би упао у експанзију минимални левел је 25. Путања и кретање су некако линерални, од локације до локације, нема много експлоарације и ту су и неке новије грађевине које доиста дају утисак труда :)

 

Ту су и два нова лика, Демон и Дварф - они имају поприлично одличну комбинацију магија - он може да нађе на разноразне суперкул ајтеме обзиром на своју способност, а она (демон) може да лети како жели и да баца неке луде диско бал куглице хехе које рокају било шта на мапи...

Постоји осећај константног страха од тога шта ће следеће да ти наиђе, поред осица које су величине мешалице за бетон па до разноразних поодређених демона који се рангирају зависно од својих способности...нема глупавих ситизена и сељака, али су зато ту неки зомбифицирани ликови...постоје чак и неке мисије које радиш за ундед сити хехе

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

ee ljudi Sacred 2 trazim vec ne zna se koliko, iso da vidim original da uzmem kad mi rekli da to nikada nisu ni uvozili u Srbiju :confused: konacno sam nasao neku kopiju ali nema teorije da pokrenem, jer ne mogu da mountujem disk 1 uopste kaze unable to mount image, file not accessible??? Zna li iko gde moze da se uzme original? ili uopste da li postoji kopija koja ne mora da se mountuje?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam zasto ali sam preskocio ovu igru kada se pojavila. S obzirom da je u poslednje vreme totalna susha po pitanju novih naslova mogao bih da skinem ovu igru. Nego gledam 20GB?!? Ima i verzija od 12GB?! Koju skinuti, u cemu je razlika?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih 8 GB je bonus disk sa "elitnim teksturama". Ali osim što dižu zahtevnost, jedva se primećuju i pri maksimalnom zoomu, a ovako regularno se ne vidi razlika uopšte (evo poređenja OVDE), tako da skini samo tih prvih 12 GB (fajlovi rld-sf2a.* i rld-sf2b.*).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...