Jump to content

Watchmen (2009)


Recommended Posts

Gledao sam novi trejler i za sada ono sve izgleda verodostojno, jedino me kopka onaj deo kada se Nite Owl i Silk Spectre ljube, a u pozadini je nuklearna eksplozija, hm, jel to bese N.Owl-ov san? (nije mi tu strip pa da mogu da potvrdim)

 

Haha, ne brini - jeste Owlov san... to je ono kad u snu vidi mog omiljenog nebitnog lika iz Watchmena - Twilight Lady :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Iako su i Fox i Warner na tome insistirali, federalni sud u Los Anđelesu nije se načelno izjasnio o tome kome pripadaju prava za distribuciju ekranizacije stripa Nadzirači.

 

Sudija je odluku obrazložio nejasnim ugovorom otvorenim za različita tumačenja između Foxa i producenta filma Larryja Gordona.

 

Warner nije povukao najavu da će film u kom glavne uloge tumače Billy Crudup, Patrick Wilson, Matthew Goode, Malin Akerman, Jackie Earle Haley i Jeffrey Dean (na slici) 6. marta ući u bioskope.

 

Fox je u razvoj projekta snimanja filma Nadzirači koji je režirao Zack Snyder uložio milion dolara.

 

Novo suđenje je zakazano za 20. januar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. It looks like Warners has pretty much lost its right to distribute any movie based on the Watchmen graphic novel. They might appeal but in the light of the judge's words, the case would now be pretty much unwinnable.

 

2. Fox and Warners need to strike a deal to split the movie's costs and takings. The problem here is that Warners is already divvying up with finance partner Legendary Pictures, so they'll be in no mood to be charitable.

 

3. The end result will probably be a joint distribution deal, but. because of both side's wide-apart positions, there's still a chance that Fox will delay - or even cancel - the movie's release.

 

Whatever happens, we can pretty much forget about that March release date.

 

....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Warner i Fox su prošle nedelje postigli kompletan dogovor oko prava na ekranizaciju čuvenog stripa Nadzirači.

 

U zajedničkom saopštenju se izražava obostrano zadovoljstvo, a detalji dogovora nisu precizirani.

 

Potvrđeno je i da će Nadzirači 6. marta ući u bioskope.

 

Dogovoru je prethodila presuda koju je krajem decembra doneo losanđeleski sud, po kojoj kompanija 20th Century Fox poseduje prava na distribuciju filma.

 

Podsetimo, glavne uloge u filmu tumače Billy Crudup, Patrick Wilson, Matthew Goode, Malin Akerman, Jackie Earle Haley i Jeffrey Dean.

 

Reditelj je Zack Snyder, a prema nekim procenama budžet iznosi 120 miliona dolara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ne znam za vas ali ja hochemo.

ako me geografija ne sprechi odo' na pretpremijeru.

 

obechava...valjda.

serem ti se u w/mene bez squida.

 

cenim da che najzajebaniji deo filma biti onaj s' nicheovskim citatetom(tet).

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam se da li ce kod nas biti pretpremijera filma, kao sto je vec slucaj bio sa Spider-man-om i X-men 2.

 

Vidis za V, nije ti losa ideja, cini mi se da sam ga i negde video kako cita neke delove stripa, ili je to pak bio jedan od videa u kojima cita o mitskim bicima, ne secam se bas najbolje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lose sam se izrazio gore, znam da ce biti premijere, samo mene zanima da li ce je biti pre naznacenog americke, kao sto je bio slucaj sa gore dva spomenuta filma, znam da smo ih gledali dan-dva pre amera, i bilo bi dobro da se ove nase budze ucipe i dovedu film sto pre u bioskope kada izadje to jest....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5dafe78c69807968aa14b4a8d2b3b7a9.jpg

 

01. Rescue Mission (2:13)
02. Don't Get Too Misty Eyed (1:36)
03. Tonight The Comedian Died (2:44)
04. Silk Spectre (1:00)
05. We'll Live Longer (0:56)
06. You Quit! (0:39)
07. Only Two Names Remain (1:42)
08. The American Dream (1:56)
09. Edward Blake - The Comedian (2:41)
10. The Last Laugh (0:57)
11. Prison Fight (1:45)
12. Just Look Around You (5:51)
13. Dan's Apocalyptic Dream (1:17)
14. Who Murdered Hollis Mason? (0:56)
15. What About Janie Slater? (1:34)
16. I'll Tell You About Rorschach (4:10)
17. Countdown (2:47)
18. It Was Me (1:25)
19. All That Is Good (4:58)
20. Requiem (excerpted from Mozart's Requiem) (0:55)
21. I Love You, Mom (2:41)

http://rapidshare.com/files/203611354/xpaHiteli.ost_mediaportal.ru.part1.rar
http://rs253.rapidshare.com/files/203611849/xpaHiteli.ost_mediaportal.ru.part2.rar

 

Kada će kod nas početi da prikazuju film?

 

Elem, ko će da dočeka director's cut verziju. :o

 

Theatrical cut:

161 min.

Director's cut:

191 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...