Jump to content

The X-Files


Recommended Posts

Али само уз преку потребу и добру идеју! Ма, те приче са заокруживањем су генерално свирање курцу. Чуо сам да је слично срање било и са "Сексом и градом", па су многе (намерно не кажем многи, јер не знам типа који је гледао тај филм) остале разочаране.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Ljubakanje izmedju ovo dvoje,

Мислим да је то био повод за снимање филма. Гомила људи је желела напокон и то да види, па су исиловали причу да би некако и то фамозно љубљење упаковали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Ovih dana sam poceo da gledam sve ispocetka, skidam sezonu po sezonu (jer sam kao klinac gledao na Pinku dosta, ali na preskoke). I dalje je zanimljiva serija, posle svih ovih godina. Trenutno sam pri kraju trece sezone, i do sada je bilo mozda par filera od 70+ epizoda. Od ostalih, neke su dobre, neke bolje, a neke odlicne.

 

Kult zivi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio mnogo mali da se secam, ali mi smo porodicno se okupljali pored televizora da bi gledali X files. Secam se samo najkasnijih epizoda, moj otac je ogroman fan X Filesa. Najvise su mi u secanju ostali Pusac i Krajicek(valjda se tako zove, kolko se ja secam).

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se secam i nekih konkretnih epizoda. dobra mi je bila ona sa piromanom, onda sa onim likom sto ima mnogo srece, pa sa onim gradicem gde su svi pripadnici nekog djavolskog kulta... trebalo bi u svakom slucaju sve to ponovo skinuti i podsetiti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se tone epizoda, isto su i meni bile najbolje nezavisne od glavne priče ali bez obzira - megakult i jedna od naj serija ikad, stalno obećavam sebi da ću poskidati sve ali se uvek demorališem kad vidim koliko toga ima. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serija je solidna,ali je najveca draz kada cekas na pinku da gledas emisiju posle ko zna koliko reklama za city records i onu violetu na hotlajnu i najvise mozes 2 dnevno da odgledas ako odlgedas reprizu u 3 popodne i premijeru u ponoc ili kada.

 

Ovako sa internetima mozes 10tak dnevno epizoda da odgledas i prosto se gubi draz u tome.

 

Meni je mozda i najbolja ona epizoda men in black kada sarkazmom napadaju one teorije zavera o ljudima u crnom i sve ostale klisee :lol:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ja nisam smeo da spavam po par dana posle epizoda sa vanzemaljcima. ima u nekoj epizodi scena kad su u nekom mracnom stanu i vide vanzemaljca na prozoru. i sad mi nije prijatno kad se setim toga... :haha:

 

Sad nešto listam temu i kontam da ovo objašnjava tvoj afinitet prema Hypocrisy-ju. :haha: Mada realno, svi imamo tu vezu. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah konacno komplet seriju, sa oba filma. Ipak razocarenje. Bas se vidi kako su zbrzali glavnu pricu. Pogotovo u zadnjoj, duploj epizodi. Iako sam odgledao dosta odlicnih epizoda koje nisam video pre, kada sam gledao na TV-u, sada mi je ukupni utisak losiji bas zbog toga sto su se na kraju usrali sto se glavne price tice (vidi se da su zesce improvizovali, jer se nisu dogovorili sa Duhovnijem oko kesa), a cega nisam bio svestan pre, jer sam gledao na velike preskoke. Inace, Agent Doggett je kul lik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 9 sezona. E sad, broj epizoda po sezoni varira, ali ni u jednoj nema ispod 20. Mislim da ukupno ima negde oko 200. Ja sam ih gledao najvise na poslu (kad ima 'ladovine), tako da se to jos dodatno time oduzilo. Ima dosta bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...