Jump to content

The X-Files


Recommended Posts

Bila je tema........i............. ALEX KRYCEK CAR!

 

end4.jpg

krycek.jpg

 

Name: Alexander Krycek (Alex)

Alias: John Arntzen

Distinguishing Marks: Amputated left arm

Height: 6'1''

Weight: 180 lbs./85 kg

Hair color: Alexander Krycek

Eye Color: Alexander Krycek

Birthplace: Unknown

Parents: Unknown (possibly Russian cold war immigrants)

Episodes:

Sleepless * Duane Barry * Ascension * Anasazi * The Blessing Way * Paper Clip * Piper Maru * Apocrypha * Tunguska * Terma * Patient X * The Red And the Black * The End * S.R. 819 * Two Fathers * One Son * Biogenesis * Sixth Extinction II: Amor Fati * Requiem

 

Alex Krycek: It's a struggle for heaven and earth. Where there is one law: fight or die. And one rule: resist or serve.

 

 

Edited by LEMUR PRAVOSLAVAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, i ja isto.

 

Narezah pre par meseci sve epizode, 18 dvdova, i poceo da gledam od prve, i nisam imao zivaca, odustao nakon par epizoda ;)

 

Mozda nekad, u drugim uslovima, sad nema sanse pronaci vreme za odgledati toliko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Carter je rekao u intervjuima da ako ovaj deo prodje u bioskopima rado ce uraditi nastavak, koji ce (navodno) razjasniti neke stvari iz serije.

 

Ovaj film ce vise da bude poduza stand alone epizoda, i van te cele vanzemaljske mitologije Dosije X.

Cim se ovim delom ne razresavaju zaostale misterije iz serije, odmah gubim interesovanje da ga gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

naknadno razrješavanje misterija nikad nije na dobro izašlo.... a ovo je samo za zgrtanje para i da se glumcima malo podigne rejting... ne vjerujem daću da gledam, osim ako ih baš ne nahvale....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не очекујем ништа, али је ред да се подсетимо Дејвида Духовног и Џилијен Андерсон. Дуго их није било, а, руку на срце, ван ове серије и нису неки глумци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam potpuno izgubio nit..mislim, gledao sam zadnji put seriju pre par godina, i secam se epizoda kroz maglu..da su Moldera kidnapovali elijeni..da na kraju Doget i ona druga cura izbishe da budu glavni likovi..ali for the life of me, nicheg vishe se ne secam.. I shta bi na kraju? :) Koja je radnja filma uopste..otprilike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh bre a ja sam mislio da ce se u ovom nastavku razresiti neke stvari iz serije... :no:

@Angy

Pa Molder i Skali su dobili bebu koja ima vanzemaljske moci, Molder saznaje da ce vanzemaljci izvrsiti kolonizaciju 2012, a Pusach biva ubijen od strane vlade, dok je boravio u nekom manastiru :)

A nemam pojma o cemu govori radnja novog filma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...