Jump to content

Postal (2007)


VoivodBG

Recommended Posts

Postal_poster_2.jpg

 

IMDB

 

In the ironically named city of Paradise, a recently laid-off loser (Ward) teams up with his cult-leading uncle (Foley) to steal a peculiar bounty of riches from their local amusement park; somehow, the recently arrived Taliban have a similar focus, but a far more sinister intent.

 

 

2. Septembar 1:30 AM Negde u Americi...

 

(telefon zvoni)

 

Uwe Boll: Halo? Da? (sa sve nemackim akcentom)

 

Anonimus: Pozdrav Uwe, dugo se nismo culi, jos od onog fijaska (aka Alone In The Dark)

 

Uwe Boll: Slusajte, ako mislite da me prozivate tako sto me uznemiravate pozivajuci me na moj kucni broj, nece vam uspeti! Vi ste kukavica, i da ste musko borili biste se samnom u ringu 1 na 1..

 

Anonimus: Ah, ne, vidite Uwe, mogu li vas zvati Uwe ili vam Boll vise odgovara? Mhm, ne vazno, zovem vas ne da bih vas izazivao i pljuvao kao sto su vec to mnogi radili (a i dalje rade) vec naprotiv da vas pohvalim za vas najnoviji filmski poduhvat Postal.

 

Uwe Boll: Oh?! Pa to je onda vec drugacija situacija.

 

Anonimus: Jasta, i zeleo bih, to jest ako dozvolite da vam kazem nekoliko reci hvale.

Postal je jedan dijamant koji se krijao sve ove godine u prljavstini i cekao na vas, da ga ispolirate da bio sijao u svojoj celovitosti.

 

Uwe: Danke.

 

Anonimus: Nema na cemu, ali na tome ne mogu samo da zastanem, morate se pohvaliti za veoma hirovite i neumesne scene u samome filmu, koji najbolje oslikava igru. (pandur koji iskoriscava coveka u stanju katatonije da bi mu sakupljao novac kao neki prosjak, ubijanje male dece u malom Ausvicu, teroristi u avionu koji se zabijaju u trgovinski centar)

Sve ste lepo to ubacili u sam film, i dali nam dobrih (ukusi su zaista razliciti, ali ako neko ne moze da se smeje neukusnim forama i fazonima, onda je peder i izdajica smisla za humor) 70 minuta zabave.

 

Uwe Boll: Aha, aha, lepo je od vas sto cenite moj trud, nadam se da cete uzivati uz Dungeon Siege adaptaciju koja je izasla ove godine, i uz Far Cry koji ce se pojaviti krajem godine.

 

Anonimus: Svakako gospodine Boll, elem ne bih vise hteo da oduzimam vase dragoceno vreme, ali ako se ikada nadjemo licem u lice, zeleo bih da odemo na po jedno hladno pivo.

 

Uwe: Ja, bilo bi to lepo, samo mi recite kako se zovete, pa cu vam u znak paznje poslati dvd izdanje Postal sa Postal 2 igrom besplatno?

 

Anonimus: *bip, biiiiip, biiiiip*

 

Uwe Boll: Verdammte Scheiße! Prokleti anonimus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zgole hvala, mogao sam i bolje, ali me je mrzelo, a i bilo je vec 3 ujutru. heh.

 

Film je toliko dobar zbog svoje neumesnosti i neukusa, da smatram cak da bi Boll morao da odradi nastavak. (a i ucinice to nadam se, i da bude jos prljaviji, prostiji i sokantniji od prvog)

 

verneboll2.jpg

 

here all that rumours out there, that my movies are financed with nazi-gold, and what should I say? It's true!

 

postal-the-movie.jpg

 

The Dude I Ujka Dave, a recite sto im lepo stoje Hitler mustaci. ^_^

 

941586381_5939f26612_o.jpg

 

Postal komadi.

 

TURBANS.jpg

 

Uwe sa taliban ekipom, recite sto su slatki, dodje mi da od ovog crnila zaplacem. :D

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre naleteh na dvdrip torrent i stavih da se skida...

 

Jbt. koliko god da su mu ochajni filmovi, U.B. me uvek shokira josh onog momenta kad vidim naslov filma, pa tek onda dodatno kad ga odgledam.

I shto je najgore, nakon svega, ne mogu da preskochim nijedan njegov film.

Bloodrayne, Dungeon Siege, Bloodrayne 2 (ovde je makar ubo glumicu), Alone in Dark i sada Postal!! A tek slede Far Cry i Bloodrayne 3??

Pa ma koliki krsh da odradi, kako iskulirati te ekranizacije? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah ga. Skinuo sam preko wareza...

 

Film je totalna glupost! Razočarao sam se. Mislio sam da će biti smešnije a većina fazona su neverovatno glupi...

Nasmejao sam se svega 3, 4 puta...

 

Ocena 3.5 od 10.

 

Otprilike bih ga i ja tako ocenio. :da:

 

Ipak, Postal 2 je nenadjebivo dobra grind gore-obsessed igrica! :red:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ ali je zato bila fora sa machkom :D

 

Nije da sam neshto odushevljen filmom, ali iako zvuchi neverovatno, chini mi se da se filmovi ludog nemca pomalo popravljaju. Sve ih je karakterisala ochajna gluma i josh gori textovi, ali, u Postal-u bar su se glumci potrudili i glumili. Samo pojavljivanje i podyebavanje Uwe Boll-a u filmu je chak bilo simpatichno. Bar meni, poshto nisam fan Postal-a... Ima finih fora, zezanje Busha, kvarni nadrkani pandur, itd.

 

Ne zalim vreme utrosheno na gledanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da je Boll dao 100% od sebe praveci Postal, naravno film nije toliko sokantan kao igra (mada iskreno ni igra mi nikada nije bila sokantna) i da su ubacili gomiletinu fora iz iste, tipa da pisa po ljudima ili da ih poliva kanticom benzina ili zapali, ovaj film nikada ne bi bio izdat zbog silne cenzure, koja je iovako problematicna kada su holivudski filmovi u pitanju....

 

Ocekujem nastavak, da bude jos gori i blesaviji od prvog, i naravno izopaceniji. ;)

 

P.S. Veliki minus je sto nisu ubacili Gary Coleman cmarovi. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...