Jump to content

Jezici


hypnos

Recommended Posts

Mene dodatno iritira kad vidim DALI zajedno "Dali ste zainteresovani?". A imala sam drugaricu koja je umesto "fali mi *neshto*" govorila "hvali mi *neshto*". -.-

 

jedna moja drugarica mi je pricala da je kada je bila mala citala knjigu i kad pishe "joj" kao npr "dao joj je pradajz" ona to "joj" cita kao da je nesto boli. JOJ. i onda cita i ... joj :(

 

tuzno, zar ne? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah... to li su muževi...

 

Btw. Upravo sam doživeo svoj prvi susret sa jednim gayom na chatu. Jbt lik radi 3D... i stupimo u kontakt i prvo što mi tražio jeste da mu pošaljem sliku... ja razmišljam, možda se utripovao da sam žensko, pa bolje da mu pokažem da zna čovek sa kim priča i tek posle... mic po mic... ladno čovek gay. Još me pita da li sam "upset" tom činjenicom.

Jbt, pa naravno da sam "upset", mada sam mu rekao da me više zabole ona stvar šta je on, nego što sam upset.

Strašno.

 

Дај не сери, тамо на емо форуму?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај не сери, тамо на емо форуму?

 

Ma ne bre.

Forum za 3D grafiku i stupim u kontakt sa nekim tipom koji radi 3D grafiku (ono preko skype-a), da razmenimo iskustva, tutorijale i te stvari... I malopre se prvi put čujemo i skroz me zatekao lik.

Mislim se wtf... neka ostanem uskraćen za znanje, ali mi je mrsko da chatujem sa gayem skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nervira kad neko, dok pricha samnom, trazi moju sliku iako mi stoji u mesendzeru. Zato sad imam 10 ljudi sa kojima pricham i to je to. I to retko. Muka mi je od internet shvalera...

E pa to i mene smara.

Cima me neka makedonka pre nekog vremena. Nit znam ko je, nit' šta je, nit' ko joj je dao moj skype nick i kako me pronašla... samo se pojavila i:

ona: Ej, ćao

ja: ?ćao? :blink:

ona: E imaš sliku

ja: Imam, al' sam mnogo ružan

ona: Pa nema veze, baci da vidim

ja: Snajke kad ti kažem. Ličim na menstruaciju amebe sa Saturna.

ona: daj daj daj

ja: wtf. Kud ovaj svet ide. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to i mene smara.

Cima me neka makedonka pre nekog vremena. Nit znam ko je, nit' šta je, nit' ko joj je dao moj skype nick i kako me pronašla... samo se pojavila i:

ona: Ej, ćao

ja: ?ćao? :blink:

ona: E imaš sliku

ja: Imam, al' sam mnogo ružan

ona: Pa nema veze, baci da vidim

ja: Snajke kad ti kažem. Ličim na menstruaciju amebe sa Saturna.

ona: daj daj daj

ja: wtf. Kud ovaj svet ide. :blink:

 

Па јел то стварно тако? Шта ће им слика? која је фора?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja: Snajke kad ti kažem. Ličim na menstruaciju amebe sa Saturna.

:) :) :)

 

Stvarno. To ne podnosim kad me neko iz chista mira doda, a ne znam ni ko je. Meni je to nekulturno. Uostalom, ko ima vremena da trazi ljude po internetu i da ih dodaje??? Od kad sam napravila nalog na msn-u, nisam ni jedan jedini put nekog dodala (osim ljudi koje znam uzivo).

 

Najbolji su mi oni koji me dodaju "Interesuju me tvoji radovi" (rekoh, daj valjda ce nesto da se zaradi :) ), a onda kojim chudom razgovor krene u "Hoces samnom na kafu" fazonu. Pa kad lepo kazes "Ne, hvala" lik krene "Pa shta ti mislish da si jedina, znash koliko riba me cheka u redu?!?!?!" :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.

 

Meni je msn jeftiniji nego da zovem Nemacku, Holandiju, Boliviju,... Iako je skype zakon. Za 10 evra mozes sit da se izrazgovarash i da ti potraje kredita i haaa, a toliko inache kosta 2 minuta razgovora preko fiksnog.

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji su mi oni koji me dodaju "Interesuju me tvoji radovi" (rekoh, daj valjda ce nesto da se zaradi :) ), a onda kojim chudom razgovor krene u "Hoces samnom na kafu" fazonu. Pa kad lepo kazes "Ne, hvala" lik krene "Pa shta ti mislish da si jedina, znash koliko riba me cheka u redu?!?!?!" :) :) :)

Hahah.. .pa ja ti nekoliko puta rekoh da su mi interesantni tvoji radovi. :)

Ne bi ti to rekao da sam znao da si imala takva iskustva. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah.. .pa ja ti nekoliko puta rekoh da su mi interesantni tvoji radovi. :)

Ne bi ti to rekao da sam znao da si imala takva iskustva. :)

 

Ma Mrachni Vilenjache, shto se ti javljash kad si ti fin dechko? :D To sam rekla za one koji korise tu frazu da kroz par minuta razgovora krenu da me muvaju, zaboravljajuci na radove i fotoshop i sva ta sranja kad su tu u stvari zbog "mrsa". :);)

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Mrachni Vilenjache, shto se ti javljash kad si ti fin dechko? :D To sam rekla za one koji korise tu frazu da kroz par minuta razgovora krenu da me muvaju, zaboravljajuci na radove i fotoshop i sva ta sranja kad su tu u stvari zbog "mrsa". :);)

Pa tako ti je to kad biraš.

Misliš da si ti jedina na svetu?

 

:P

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno. To ne podnosim kad me neko iz chista mira doda, a ne znam ni ko je. Meni je to nekulturno. Uostalom, ko ima vremena da trazi ljude po internetu i da ih dodaje??? Od kad sam napravila nalog na msn-u, nisam ni jedan jedini put nekog dodala (osim ljudi koje znam uzivo).

Zato ja koristim MSN. Nema spiska adresa kao u Skypeu, ne moze niko napamet da te adduje, mora da ima tvoju adresu.

 

uci li ko kineski ili japanski?

Japanski. :da:

Reci?

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...