Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Secam se da mi je pocetkom srednje skole cjale doneo Air Max 2 iz Nemacke... Covece to su bile stvarno prokleto udobne i kvalitetne patike. Naravno ja sam ih iz genijalnog bunta sjebala, ofarbala sprejom i te fore... Posle mi je bilo bas zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu ja da te teram :) sto manje ljudi kupuje meni originalniji orman :lol:

Samo ti uzivaj u originalnosti, dok mi se ne popravi finansijsko stanje nema meni narucivanja :(

A i kad krenem sa narucivanjem necu ti biti neka konkurencija iz svog sela :) bices i dalje originalna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, tribal kolekcija, slatko :)

 

Blesave su i slatke, ali iskreno, ružno mi je što su previše otvorene napred i previše je visoka štikla pa ispadnu prsti napolje. Ovo stopalce na gornjoj desnoj slici (u okviru poslednje grupe slika) se grčevito drži da ne ispadne! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

 

pretpostavljam da nisu bas za nosenje, vec samo da ih kupis i divis im se po ceo dan! :D :D :D

a sa stiklom jeste preterao, al aj sto je visoka nego sto je tanka, ko cackalica! :o

al u svakom slucaju... :wub::)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

i te su divne... ma sve su mu prelepe! :D stvarno je nadmasio sam sebe, mada i proslogod prolecna kolekcija je bila lepa...

:o :o sad nadjoh da je ove izbacio krajem leta 2008!!! nova jos nije izasla... a kod nas su tek sad aktuelne... ne mogu da verujem da bas toliko kasnimo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...