Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Al' su im nabili cene, jebote.

 

Ja sam ove moje duboke platila 10.000 din.

 

ja sam prošle godine isto platio 10 soma... bolje kupiti čizme u army shop-u, veća je ponuda, a i kvalitetnije su čizme... meni su se dobro izgulile na par mesta, a da ih nisam nešto puno ni nosio...

Edited by Patriarch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam iste te Steel stare preko dvije godine, stalno ih nosim (po terenu, koncertima, "kroz pustinju i prašumu") i ne samo da se nisu raspale, već, kad su čiste, jedva da se i vidi da su nošene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Shamandalie: ja se to pitam od kako sam ih videla pre hiljadu godina u nekoj americkoj video tvorevini :confused: otprilike najbolji odnos vreme razmisljanja/horor efekat. Bilo sta gore bi moralo dugo da se smislja. Jbno ruzno. Izgleda da nisu nesto tople posto ih tamo nose i na 20+ stepeni.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora sa pravim UGG čizmama je što zimi griju nogu, a ljeti hlade.

 

Prave UGGsice su australijski prozovod... Dakle, nastale tamo gde nema snijega (ili ga ima jako rijetko). Noslili su ih surferi po plažama. Napravljene su tako da ne propuštaju kišu, ne snijeg.U međuvremenu su vjerovatno modifikovane kako bi odgovorale potrošačima na ostalim geografskim tačkama i u ostalim geografskim uslovima. Pa Pamela ih nosi na plaži :haha: Cijena im je prilično visoka, oko 200e recimo. Meni se nimalo ne dopadaju, ali eto, kao, funkcionalne su.

http://www.emubootshop.com/womens-emu-boots.asp

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hehe,imam iste konversice,samo sto su umesto belih,zeleni motivi.One i stare adidaske na tu foru su majka.Ovo ostalo golo govno.Imao sam i vans i globe.Uzas koliko su lose.Kostaju boga oca,i to su profi patike samo za skejt i nista vise,ma ni do prodavnice s njima da odes...na Vans-u mi se djon raspao posle 6 meseci.a ove adidaske i konversice mogu godinama da deljem,neunistive su.

 

Hteo sam d'uzmem neke cizme,sad za zimu,za ekstremnije uslove,al da promenim vec jednom,da nisu vise martinke,neke vojne il one shellys...i uzeh ove.

Magnum precision v-lite.

 

51LpjE0-FgL._AA280_.jpg

 

Odlicne su,svidjaju mi se,preudobne,super djon,ne propustaju vodu,i nemaju nista metalno na sebi,tako da ne brinem o promrzlinama koje sam prezivljavao do sada.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...