Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Vero, Merkator, Maxi u Delti i sl megamarketi. Cak i cige na ulici prodaju crni, braon i bezbojni.

Haha kako je lepo ziveti u velikom gradu, ja se ubijem da nadjem takve stvari ovde a kod njih cigani prodaju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naučite, trebaće vam nedelju dana.

 

Učimo, učimo. I fino nam ide. Samo što mi je i dalje čudan osjećaj, jer ni one potpetice od 2-3 cm nemam običaj da nosim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naučite, trebaće vam nedelju dana.

Ma ja sam od onih ljudi koji se bosi saplicu na ravnom podu, tako da mrka kapa :)

Mogu ja da hodam u tome, samo to jako smesno izgleda, tako da bolje da se manem corava posla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakва јебачка мушка ципела.. само ми се боја не свиђа.

 

Решио ћале да је време да купим ципеле. Па гледам мало која говна има. Ладно сам мислио да све нешто старачко кад оно...

style-ecconewyork.jpg

 

ћбем ти срчу.

 

eee ђомла царе да си знао да чуваш лову што си продао оно говно од ренџерки па да пазириш неки квалитет и енелеганцију...

man_shoes.jpg

 

Никад неће да ми буде јасно како неко у 21 годину може да се пржи на мартинке обућу за раднике на градилишту.

Што ми срби нисмо паметни па да популаризујемо наше тигар опанке и радничке комбинезоне кошуље и капе. Ко што су енглези урадили.

Од моде пијанаца и физикалаца направише нешто сведски. Уствари, српски, највише примећујем тај стил код српске алтернативне омладине, мартинке и та прича.

 

Кул је док си дете, ал кад прећеш 20'ту нема смисла.

Edited by Elitista u Povoju.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...