Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

...а мартинке нису ни за шта.

 

Ja sam vise puta rekao da je to najobicnije sranje od obuce,niti je izdrzljivo niti udobno,niti toplo-imao sam dva para nijedan nije izdrzao vise od godinu i po(nosene iskljucivo po gradu,redovno odrzavane ;))a i djon se izlize za cas posla,a tek sto se klizaju i bez toga na snegu i poledici i sto posle godinu dana krenu da pustaju vodu tek da ne pominjem-a kostaju ohoho i covek bi pomislio da za te pare dobija nesto extra :da:

Ko hoce da kupi dobru cizmu ili cipelu treba da uzme Timberland(skupo al i vredi ;)),Matterhorn ili Magnumke-martinke su imam utisak obuca za koncerte i pokazivanje u drustvu ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vise puta rekao da je to najobicnije sranje od obuce,niti je izdrzljivo niti udobno,niti toplo-imao sam dva para nijedan nije izdrzao vise od godinu i po(nosene iskljucivo po gradu,redovno odrzavane ;))a i djon se izlize za cas posla,a tek sto se klizaju i bez toga na snegu i poledici i sto posle godinu dana krenu da pustaju vodu tek da ne pominjem-a kostaju ohoho i covek bi pomislio da za te pare dobija nesto extra :da:

 

Ti si prva osoba od koje ovo “čujem”. :) Ja ih nikad nisam nosila jer mrzim da imam nešto što ima gomila ljudi, ali ove od 20 kopči... :wub:

I šta se ne kliza po ledu, u svemu možeš da se polomiš. :P

Sećam se kad sam izašla sa drugaricom po najgorem snegu, kao neka budala, trebalo nam je tačno 15 minuta da siđemo niz stepenice. :)

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si prva osoba od koje ovo “čujem”. :) Ja ih nikad nisam nosila jer mrzim da imam nešto što ima gomila ljudi, ali ove od 20 kopči... :wub:

I šta se ne kliza po ledu, u svemu možeš da se polomiš. :P

Sećam se kad sam izašla sa drugaricom po najgorem snegu, kao neka budala, trebalo nam je tačno 15 minuta da siđemo niz stepenice. :)

 

Tako je kako je-sa tom razlikom sto sam ja martinke nosio i u jesen i prolece,nisam izlazio iz njih sve dok ne pocne toplo vreme-i bukvalno su se raspale sto dovoljno govori o kvalitetu :)

A sto se tice klizanja-primetio sam da se obicne patike manje klizaju po snegu nego martinke,utabani sneg,a tek led da ne pominjem :razz:

Razmisljao sam i ja slicno kao vi,govorio sebi kako je martinka extra cipela a posle dva izmenjana para sam presao sam na Nike poluduboke zimske cipele/patike(tople,goretex materijal,udobne i lagane milina a noga suva ;))i shvatio da sam ustvari nosio sranje od obuce ;)

Jedina dobra stvar kod martinela je sto zaista izgledaju uber cool-a sve ostalo i nije nesto bas :zeleni:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi maslinasto zelene, videla sam i te, nisu lose. :D

 

Maslinasto zelene? Svasta, vidio sam potpuno bijele, vidio sam roze ali maslinasto zelene nisam, bas me zanima kako izgledaju. Imam neki osjecaj da necu saznati uskoro, garant ih nema u Banjoj Luci. Converse je jednostavno zakon, probao sam tone i tone patika ali ne mogu ni politi Conversicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...