Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Ti si lud ako išta kupiš u New Yorker-u, bolji je buvljak 100x. Zar ih nema po Madness-u, Urban Shop-u i sl?

 

Ja sam kupio svasta u Newyorkeru, i jedino sam se pokajao za neku majicu sa srebrnim slovima, naravno print je krenuo da se ljusti i popizdeo sam :)

 

Ali to nije tema ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne'am pojma, nisam ništa kupovala tamo... ali znam da su ljudi bili strahovito nezadovoljni kvalitetom... Tally Weijl u isti koš. Ali ako može da nađe broj, ništa mu drugo ne preostaje... I ne mogu da vjerujem da nema negdje drugo da se nađu slip ons. U čemu je fora? Nije valjda da po BGa kupuje u: Madnessu, UShopu i NYorkeru? Nikola, jesi gledao u Avanguardiii Stingu? Tamo imaju veliki izbor obuće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo poslednji 46 par u Reflexu, i to za 2200 (u Madness-u su iste takve bile oko 3700).

 

Tako da Ball, overi Reflex jos jedared, mozda je stiglo :D

 

Edit: Reflex u Uscu.

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mozda za muskaraca (a i za muskarca :P) al sta ako zenska nosi?! Ne lupajte :mrgreen:

i dalje je gej :(

 

Reebok Classic и Air Max су најудобније патике, ал' то је мнооооого далеко од вашег стила...

Reebok Classic su mnooooooooooooooogo dobre patike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim slip on :( Verujem da su udobne i sve to, ali realno, udobne su i patofne pa ne idem u njima ulicom. Nekako su mi previse emo/urbane/sta god.

 

Elem, reebok clasic :wub:

 

http://www.kicksonfire.com/wp-content/uploads/2008/10/nike-air-max-1-metallic-silver-crinkled-leather-1.jpg

 

I, imam nove cizme za jesen :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reebok Classic и Air Max су најудобније патике, ал' то је мнооооого далеко од вашег стила...

 

Не стављај култ у исти џак са тим џиберским срањем...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...