Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Само Фред Пери! Носим их већ 3 месеца, а као да су из продавнице изашле.

Додуше, моје нисам пазарио у продавници, ал' то је већ друга прича. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

То већ има смисла. Ако ћемо о удобности, најудобније патике на свету су Рибок памп, све варијанте...

Сувише су дубоке за шетњу, а нису ни за баскет. А и немам са чиме да их носим. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče muška osoba koja nosi zlatno. :)

 

 

Jesu ružne, ali ružne su i one tvoje zlatne patike ili šta god, pa nikom ništa. :)

 

EDIT: Eto, vidiš. :)

 

 

 

Ња ња ња ња ња :P

Имам један дукс са златним знаком (ал' баш је велик и има га и на грудима и на леђима, вид'те малог брата у левом углу: http://www.fileden.com/files/2008/6/14/1958968/mali%20crnac%20kralj.jpg :) ) и једну тренерку са маааалим златним знаком и то је то! И не идем у томе међ' народ него на фудбал, а мартинке нису ни за шта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš link za tu obuću?

 

edit: našla! je li to ovo: http://www.facebook.com/pages/LILU-Fashion-Shoes/103964460344 ?

 

Koliko se otprilike kreću?

 

Jeste, to je to... nema neke vajde od mene, retko sam ovde :) dobro je da si resourceful, Koko ;)

 

5000 su baletanke.

Baletanke su mi slatke, cipele i nisu neke, ali mi se čizme dopadaju. DOduše, biće nove kolekcije uskoro... Ima i dobre garderobe u Identity-ju, povremeno.

 

edit. Zapravo cipele mi deluju nekvalitetno radjene. Baletanke mi deluju OK. Treba overiti, šta znam. Na fb mi izgledaju ružnije nego u radnji, jer deluju jeftino.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad u životu nisam obula martinke, ali nemam ništa protv njih. Te od 20 kopči su sjajne, zapravo. Hm... Šta činiti... :)

НЕ! :)

 

 

Pa to, samo mi se ove sviđaju jer su baš duboke. I smešno mi je kad vidim muškarca u njima. :)

Пф. Мени су старке и мартинке оличење ужаса, чак су и оне Баалове патофне лепше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja volim duboke čizme. :wub: Kratke martinke su mi nekako... Hm... Ne znam kako da definišem, ali ne stoje lepo devojkama...Uglavnom, muškarci i 20 kopči... :) Jednom sam videla druga u njima i odlčno mu je stajalo, ali više ih ne nosi jer ga mrzi da ih vezuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...