Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Imaš 2 radnje Urban shopa (za koje ja znam), ona kod Doma omladine i ona u Bulevaru kralja Aleksandra, kad kreneš ka Vuku.

Ako im je i nestalo, nabaviće opet. Samo nekako rezerviši, ukoliko je moguće.

Šelis, sve i da hoćeš, ne možeš kupiti, ne proizvode se više, jedino neke odvratne Underground.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Cudi me da to pitas pored Bulevara, mislim da izmedju Skupstine i Orla ima cca 5 milijardi pari zenske obuce :D i to povoljne. Kvalitet niko ne moze da garantuje...

 

Konacno sam uzela Mile Dragic cipele, trazila sam neke nepropusne i po mogucnosti crne. Za devojke nije neki izbor (3 para) al kvalitet je fenomenalan i dokle god je te radnje u Njegosevoj necu ici u Snajper i sl i kupovati strano.

Edited by Double Fire
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šelis, sve i da hoćeš, ne možeš kupiti, ne proizvode se više

 

Zabranjene zakonom proglasene za hladno oruze. Zato sam uspeo moje stare par godina ( vaistinu ocuvane ko da su prekljuce kupljene ) da prodam za 70 evra. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabranjene zakonom proglasene za hladno oruze. Zato sam uspeo moje stare par godina ( vaistinu ocuvane ko da su prekljuce kupljene ) da prodam za 70 evra. :D

Za to sam čula, ali nigde na netu nisam našla ništa o tome. A glupost. Štikle mogu biti mnogo smrtonosnije. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte, zabranjeno je prodavati ih al nije zabranjeno nositi ih? :D Pa kakava je to glupost??

Inace pre par dana sam sa setom bacila potpuno nove Getta Grip posto su se dva puta za redom raspale usred nosenja. Djon se kod prstiju potpuno odvoji od cipele :haha: A kupljeno u inostranstvu. Bile kod obucara, sredjene - opet.

A druge bacene su Shelly's kupljene pre 7 god, probio metal na peti kroz postavu pravo u moju petu :violent::( a spolja se nisu uopste pohabale.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to sam čula, ali nigde na netu nisam našla ništa o tome. A glupost.

 

Imas cokulu, koja ima metal na sebi. Kakvu god nogu da imas ako sutnes coveka u nogu mozes da mu ozbiljno povredis bilo koju tetivu.

Sut u glavu moze da ubije.

 

elem, sto se stikle tice ti i sa olovkom mozes da ubijes. Ali moras da budes poprilichno vest. :)

 

Cekajte, zabranjeno je prodavati ih al nije zabranjeno nositi ih?

 

Za svet proizvodti ih i prodavati. Pa vise ni ne stizu u srbiju.

Za nosenje ne znam. Ko ima verovatno sme da ih nosi.

 

Dr. M, najbolje cizme.

U njima kad sam kao da nosim patike. Nevidjeno su udobne.

 

Da da, gumeni djonovi su poznati po udobnosti.

NOT A CHANCE!

Mastarije i umisljanja.

Cokule su daleko od udobnosti, nisu pravljene da budu UDOBNE.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam naivno mislila da oni srafovi zapravo sluze necemu :D A cipela je sastavljena lepkom, k'o i svaka druga :(

 

i srafom. BAr bi trebalo nisam rastavljao.

svaki djon ima vise slojeva, te slojeve spoje srafom + lepkom.

Dodatno osiguranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...