Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Ja imam magnumke i platnene starke,jednostavno i prikladljivo :) Magnumke su odlične za zimu,em što nisu

teške,em što su jako udobne i tople a starke su lagane i savršene za fine prolećne i letnje dane,eto jedino

što propuštaju i obično se sa strane malo pocepaju,al starke se nose dok se skroz ne raspadnu al mogu potrajati dosta a i nisu skupe,a za kišne dane tu je magnum,malo ukombinovati :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo su mi smesne ove klinke u dubokim patikama sto su se nosile 80-ih . stoje im kao piletu sise . ovaj , i 90-ih su mi smesne bile te cizma-patike , ali sada narocito...a i nije zdravo , jebi ga , tu se se preznojis kao u vulkanskom grotlu , pa ti noge vonjaju samo tako , ni luftiranje ne pomaze... a niceg goreg nema nego kad ribama smrde noge , da se ne lazemo... vidis kako se okrece moda , jebes mu sve , to ti je sve jedan tocak vremena .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

radomire,ruzne su ti patike...k'o da imas 7 godina i keva ti kupila patike za skolsku priredbu...

jebi ga brate,al na to me podsecaju...

mozes da prigovoris na moje patike sto volim crvene detalje,al makar nisu za priredbu za svetog savu... :razz:

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рибок има естетски лепе моделе, али је квалитет стварно никакав. У децембру сам пазарио једне, и већ су у курцу. Али зато Адидас и Пума :wub:

 

Ево још једног лепог Рибок примерка:

 

Reebok-Workout-Hi.JPG

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

ма није у томе проблем. ето, пре пар постова споменух Ер Форс које сам носио добре две и по године и по снегу и по киши и по сунцу, и ништа им није фалило. са овим Рибок чак нисам ни у једну шутку улетео :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Житиште стари назив Свети Ђурађ (мађ. Bégaszentgyörgy, рум. Jitişte или Sângeorgiu de Bega, нем. Sankt Georgen an der Bega) је градско насеље у општини Житиште у Средњобанатском округу. Према попису из 2002. било је 3242 становника (према попису из 1991. било је 3074 становника).

 

za razliku od cele vojvodine , u zitistu nema bele kuge... to mi se svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to je u neku ruku dobro , gledano sa etnickoga aspekta... barem ima manje rumuna i madjara...

 

ontopic* volim manje poznate marke , ali ako se vec moraju uzeti patike globalnih kompanija , onda neka to budu reebok i puma...moze i kappa . nikad nike i adidas . monopolisti , secikese , izrabljivaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima male dece baš dosta, prijatno sam se iznenadio kad sam poslednji put išao kući.

 

Glavna ulica liči na aleju velikana - statua Rokija, bilbord sa slikom Radomira Antića (rođen je u Žitištu), ime ulice je Maršala Tita, škola je Sveti Sava, imamo i statuu Penelope... Još Kimi da kupi stan tu i da dočekamo papu i videli smo sve značajne ličnosti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da imaš ovde i ovde. Ima i Đak sport, ali je naručivanje telefonom, koliko znam.

Nikada nisam uzimao, jebeš ti veličinu, kad se razlikuje od modela do modela, tj. kalupa... moram ja to da probam i osetim kako mi čuči...

 

Inače, u procesu sam traženja najjeftinije varijante za Ribok klasik, trebaju mi udobne patike za trčanje i kafu :), ako neko zna di ima neka akcija neka javi...

Inače, tražeći sad po netu, naleteh na ove patika-cipele, baš mi se svidele

reebok_J19360-obuvki1.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

дефинитивно најјаче патике! неколико година сам један пар носио, и ништа има није фалило. савршене су!

 

airforce1.JPG

 

:wub:

 

Taj rad, ja sam moje kupio pre dve godine i u njima odigrao sigurno preko 500 basketa a i dalje su u super stanju

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' znate mozda gde se mogu kupovati patike online?Pretrazih ceo ovaj patuljak-grad,nigde nista vece od 46.

 

Овде можеш да видиш понуду, па и да назовеш и резервишеш: http://sportvision.rs/

 

Не знам да ли шаљу поузећем, не верујем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajt im je ocajan,jedva se snadje covek.A i za 90% modela nemaju sliku.

 

Trebalo bi da imaš ovde i ovde. Ima i Đak sport, ali je naručivanje telefonom, koliko znam.

Nikada nisam uzimao, jebeš ti veličinu, kad se razlikuje od modela do modela, tj. kalupa... moram ja to da probam i osetim kako mi čuči...

 

Inače, u procesu sam traženja najjeftinije varijante za Ribok klasik, trebaju mi udobne patike za trčanje i kafu :), ako neko zna di ima neka akcija neka javi...

Inače, tražeći sad po netu, naleteh na ove patika-cipele, baš mi se svidele

reebok_J19360-obuvki1.jpg

 

Mrka kapa,nista vece od 46.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...