Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

биле летње Лакост за 3000 у аутлету изнад Најкијевог, Булевар Краља Александра 300 и нешто, не знам да ли их још увек има

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto pitanje kao i Schneider, trebaju mi letnje patike, bilo sta plateneno, da je jeftino, da nije neudobno, i da se ne raspadne nakon 3 meseca koriscenja.

 

Ima li neki outlet sa jeftinim starkama, pominjase mi ljudi to, ili ove noname stakre gde imaju da se kupe? A mogu i neke druge letnje patike ako znate gde imaju, osim Kuruza niko nista ne rece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu patike dugo da traju, mada koliko zavisi od samih patika zavisi i od nacina na koji neko hoda i sl.

ja imam neke CAT patike koje sam kupio 2004. godine i koje izgledaju identicno kao prvog dana, bukvalno su neunistive, djon im nigde nije izguljen

doduse, nikada ih nisam nosio pola godine bez prestanka, uvek kombinujem sa cipelama i mokasinama

plus, CAT naravno nije jeftin a i nije ni udoban za duge setnje, mozda mu i nije izbor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm nije bilo bas lako da naci patike za leto, preleteo sam sve poznatije i manje poznate radnje u Bg ili je skupo ili ne odgovara.A ni kalupi nisu svugde isti negde mi u 43 pliva noga a negde 44 pa tesne.

Hteo sam namerno da izbegnem bele jer se prljaju strasno ( prosle god nosio neke Najki jesu lepe ali dzaba kad se sve poznaje na njima, i gde si sedeo i ko te zgazio:)

Ahem nisam hteo ni crne bas za leto pa reko ajde neke izmedju:) Izbor je pao na Diesel nisam znao ni da prave patike pa reko ajde da ekperismentisem.Evo nosim vec nedelju dana , izuzetno udobne i (barem meni) lepe..

In vivo:

http://imageshack.us/f/827/img2012043000177.jpg/

http://imageshack.us/f/3/img2012043000178.jpg/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...