Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Da me boli kurac ako mi da minus? (moram da prestanem sa ovim,postajem sam sebi dosadan)

 

dakle, ne znaš. ključna reč: "povuci".

ok, možda si previše mlad, nevin i neiskvaren da budeš kao ja. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest rocko_bar

Ок, не можеш да их нађеш у Београду, али капирам да можеш да искомбинујеш нешто слично. Купиш неке чизмаке који ти се свиђају, а могу да се нађу у Београду, па правац код чика-обућара са овом сличицом. Има један сјајан обућар, у близини Пете београдске, који прави ципеле по нацрту муштерије. Додуше, није јефтин кад је тако нешто у питању, али мислим да је за те неке ситније дораде крајње исплатив. Ја сам му прошле године однела неке платнене чизмице, да ми дода пар кожних тракица и коштало ме свеукупно 500 кинти, иако се човек поштено намучио. Једино не знам шта има у понуди од ових металних детаља, али, у крајњем случају, макар је велики избор места где сам то можеш да набавиш, па да му однесеш. Додаш још и услугу фарбања коже, чисто да се не све то лепо "стопи" и мислим да можеш да имаш нешто веома слично овоме за цену регуларних чизмака + 'иљаду или две. А тол'ко би вероватно и коштало да има да се нађу овде.

Hvala ti na informaciji a jos bi me vise usrecila ako mi das precizniju informaciju kako da nadjem tog istog obucara, to je u Ilije Garasanina ili...!? Cijena me stvarno ne zanima vec sam rijesen da dodjem do takvog para cizama pa makar ih i rucno pravili. :mrgreen: Hvala jos jednom, pozz!

 

Pa njima vojska i milicija i sl i jesu ciljna grupa :haha:

@Sinstrel: pa sve radi po principu termosa, ne greje te cebe jer isijava svojom toplotom nego cuva tvoju :D

Cao, izvini sto "upadam" ovako :zeleni: ali me je neko (tacnije, Night's Blood) uputio na tebe kad sam se raspitivao o tome da li neke cizme poput ovih mogu da nadjem u Beogradu!?

Ako ikako mozes da mi pomognes, hvala ti puno... pozzzzzzz!

AAAADHbg5VYAAAAAAGTlwQ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja volim ovakav rad cipila,i ove prve imam,mislim da su me koštale oko 220 kad sam bio u Berlinu jesenas.

 

varvatosboot.jpg

 

 

A ovake oću da uzmem:

 

01.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rocko_bar

 

Није у Илије Гарашанина - јер није баш толико близу Пете. Извини, оријентација у простору ми је слаба страна. Елем, ево где јесте:

 

untitled.jpg

 

... у Мајора Илића, на самом овом самом рачвању, са леве стране ако улазиш из 27. марта. Радња је веома мала, изгледа ми некако монтажно и готово цела је излог, па не можеш да омашиш. Мислим да је он једини обућар ту, ал' у сваком случају, човек који ти треба се зове Ненад Павловић. Лик је бог ципела и сигурна сам да може да ти направи целу чизму, ал' коштаће те превише, а беспотребно. Кажем ти, купиш лепо неки чизмак што ти се свиђа, па са сличицом њему на дораду. Ем јефтиније, ем брже. Хајд', па нек ти је са срећом. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest rocko_bar

@rocko_bar

 

Није у Илије Гарашанина - јер није баш толико близу Пете. Извини, оријентација у простору ми је слаба страна. Елем, ево где јесте:

 

untitled.jpg

 

... у Мајора Илића, на самом овом самом рачвању, са леве стране ако улазиш из 27. марта. Радња је веома мала, изгледа ми некако монтажно и готово цела је излог, па не можеш да омашиш. Мислим да је он једини обућар ту, ал' у сваком случају, човек који ти треба се зове Ненад Павловић. Лик је бог ципела и сигурна сам да може да ти направи целу чизму, ал' коштаће те превише, а беспотребно. Кажем ти, купиш лепо неки чизмак што ти се свиђа, па са сличицом њему на дораду. Ем јефтиније, ем брже. Хајд', па нек ти је са срећом. ;)

Hvala ti puno, izvini ako si se namucila zbog ovog "gps-a" ali si mi stvarno mnogo pomogla jer sam se najiskrenije zaljubio u taj par cizama... pa nek ti bar to bude za utjehu! :zeleni: Puno pozdrava!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, izvini sto "upadam" ovako :zeleni: ali me je neko (tacnije, Night's Blood) uputio na tebe kad sam se raspitivao o tome da li neke cizme poput ovih mogu da nadjem u Beogradu!?

Ako ikako mozes da mi pomognes, hvala ti puno... pozzzzzzz!

Bizarno posto svi znaju da em nema u BGu em da ja sve osim hrane kupujem na netu :haha: Tako da - vadi mastercard pa na net.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest rocko_bar

Bizarno posto svi znaju da em nema u BGu em da ja sve osim hrane kupujem na netu :haha: Tako da - vadi mastercard pa na net.

Ma ni mastercard nije nikakav problem ali jeste to sto ni na netu ne mogu da nadjem takve u prodaji pa sam bas zato i pitao za savjet! Hvala u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...