Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Jel iko zna da li postoji mjesto u Beogradu na kom bih mogao da nadjem martinke poput ovih???

Pleaseeeeeeeeeeee HELP!!!

AAAADHbg5VYAAAAAAGTlwQ.jpg

 

Ок, не можеш да их нађеш у Београду, али капирам да можеш да искомбинујеш нешто слично. Купиш неке чизмаке који ти се свиђају, а могу да се нађу у Београду, па правац код чика-обућара са овом сличицом. Има један сјајан обућар, у близини Пете београдске, који прави ципеле по нацрту муштерије. Додуше, није јефтин кад је тако нешто у питању, али мислим да је за те неке ситније дораде крајње исплатив. Ја сам му прошле године однела неке платнене чизмице, да ми дода пар кожних тракица и коштало ме свеукупно 500 кинти, иако се човек поштено намучио. Једино не знам шта има у понуди од ових металних детаља, али, у крајњем случају, макар је велики избор места где сам то можеш да набавиш, па да му однесеш. Додаш још и услугу фарбања коже, чисто да се не све то лепо "стопи" и мислим да можеш да имаш нешто веома слично овоме за цену регуларних чизмака + 'иљаду или две. А тол'ко би вероватно и коштало да има да се нађу овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок, не можеш да их нађеш у Београду, али капирам да можеш да искомбинујеш нешто слично.

Moj frend je za martinke napravio kozne "kamashne"sa lancima i kaishevima i super izgleda sve zajedno. za to ti trebaju obicne martinke i malo maste i volje. Ili jos bolje ako imas nekoga da ide u kozarsku ili dizajnersku da ti pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...