Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Kupio ove:

G05390.jpg

Ljepše su uživo nego na slici. :wub:

4000din u sport visionu, džabaluk.

 

Eee...nisam odavno imao 'vake patike! Jesu li od platna ili je izvrnuta koza u pitanju?

Ja sam sebi ovo kupio u novembru:

obuwie,turystyka,ecco_terra_vg,1140079-small.jpg

Nikad udobnije cipele u zivotu nisam nosio. Odlicne su!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam mislio na tene i Triada, ovo su vise cizme nego sto su patike, mislio sam na klasicne patike.

 

Mislim, kupio sam i ja pre neki dan tikepa, ali samo zato sto su bile na nekom popustu pa ce da sacekaju jos naa prolece, ali nositi sad one klasicne patike, pa to je suludo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ljudi koji zimi nose patike nemaju para za cipele, ili su u sado mazo fazonu? Ja se sazalim kad vidim da neko po ovoj bljuzgi ide u patikama, pa ima da zaradi neku bolest sunce ti....

 

Pa jebem li ga, ja ne pamtim kad sam zadnji put nosio cipele :bigblue: Godinama vec nosim duboke, u narodu poznate kao kosarkaske, tike i bole me uvo...Udobne, tople, ne propustaju...Gazam po snegu, bljuzgavici, lokvama i ne smokrim se. A najjace mi je kad vidim one garise u onim fenserskim Puma patikama sto izgledaju ko opanak da idu po ovom snegu   :haha:

Edited by Zoidberg
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma totalno je nebitno sto su to starke ili neke druge patike, prosto em se skracuje rok trajanja em ti ne pruzaju adekvatnu zastitu od okoline kad su mokri/hladni meseci u pitanju (makar iz mog iskustva)... Ne mogu da zamislim da meni cipele propustaju i da moram da jurim specijalne a da neko skace u starkama iz bare u baru i suv je :confused:

 

Elem ove Mile Dragic cipele su ispale best buy ikada, nisam ih ni jednom namazala od pre NG (jbg ne treba tako al sta cu), stalno idem kroz so i sneg, na moru sam stalno kvasila noge dok sam fotkala i evo jos niti propustaju niti imaju ocigledne znakove habanja. A nisu previse tople pa cu ih nositi i na prolece (sad imam neke zimske uloske). Do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...