Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Wow mnogo su lepe! Te crne su mi na listi za kupovinu prvom prilikom. Ajde ako ih nadjes u Srbiji kazi mi gde i koliko si ih platila da mi olaksas potragu.

 

Jel neko ima ove?

706.png

Zanima me koliko su siroke? Imam jako usko stopalo (sirina obuce br 36 mi odgovara a duzina 41) tako da retko sta od cipela mogu nositi. Pa ako neko zna da li su mnogo siroke da mi skrati muke, da se ne nadam da cu ih kupiti bzvz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елегантно пребачени каишић израђен од најквалитетнијег каучука додаје фину естетску, али и практичну ноту овом предивном моделу обуће предвиђеном за најфиније послове.

Edited by Куруз
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm da, milionita osoba koja na ravnu zensku obucu tako reaguje. Kad ste tako bistri pokazite mi zenske ravne cipele koje nisu u tom fazonu a kvalitetne su, lepe i mogu da prodju za opustenu varijantu kada je stikla suvisna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елегантно пребачени каишић израђен од најквалитетнијег каучука додаје фину естетску, али и практичну ноту овом предивном моделу обуће предвиђеном за најфиније послове.

Poceo si da pishesh za gayecho portal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, него читам идиотске рекламе у ЦКМ - у, а и поједини постови са теме о парфемима су ми били инспирација.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow mnogo su lepe! Te crne su mi na listi za kupovinu prvom prilikom. Ajde ako ih nadjes u Srbiji kazi mi gde i koliko si ih platila da mi olaksas potragu.

 

u hrvatskoj su oko 100 eur, što znači da kod nas mogu biti jedino skuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow mnogo su lepe! Te crne su mi na listi za kupovinu prvom prilikom. Ajde ako ih nadjes u Srbiji kazi mi gde i koliko si ih platila da mi olaksas potragu.

 

shoe.bedo radnja u centru, imaju i crne i cherry red, jeftino da se useresh: 10.790 RSD, sutra ih kupujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

shoe.bedo radnja u centru, imaju i crne i cherry red, jeftino da se useresh: 10.790 RSD, sutra ih kupujem :D

Jao divno hvala ti! :pivopije:

Takvu cenu sam i ocekivala. Ajd kad vec ides pogledaj imaju li i te ravne mary jane koje mi se svidjaju, nisam iz bg pa mi mnogo znace te informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ravnih? Smrc :(

Onda kupujem prvo stiklaste :haha:

Mada ce na mojim grisina nozicama stojati smesno u odnosu na tvoje keksi noge, ali lep je model, greota propustiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...