Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Uuu, vi k'o da ste mi pod ugovorima sa CSKA. Koji će vam, pa još tol'ke pare da bacate? Ili znaš da gađaš trojke, ili ne znaš. Ako ne znaš, priučiš se vežbanjem, okačiš zvonce na mrežicu i rokaš posle ponoći, samo da nema bandera ulične rasvete i punog meseca. Sa zakucavanjima ide malo teže, treba tu fizičkih predispozicija, nije svako Nejt Robinson. Ja imam jedne fine Reebok tikepa za sketba od pre 4 godine. Nisam ni lošiji bez njih, niti bolji dok igram u njima. Odvojiš jedno 6-7-8 hiljada za patike koje možeš nositi svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, vi k'o da ste mi pod ugovorima sa CSKA. Koji će vam, pa još tol'ke pare da bacate? Ili znaš da gađaš trojke, ili ne znaš. Ako ne znaš, priučiš se vežbanjem, okačiš zvonce na mrežicu i rokaš posle ponoći, samo da nema bandera ulične rasvete i punog meseca. Sa zakucavanjima ide malo teže, treba tu fizičkih predispozicija, nije svako Nejt Robinson. Ja imam jedne fine Reebok tikepa za sketba od pre 4 godine. Nisam ni lošiji bez njih, niti bolji dok igram u njima. Odvojiš jedno 6-7-8 hiljada za patike koje možeš nositi svakodnevno.

 

ove su na limundu nove bile 5000 na kraju. izgubih trku u ponudama u zadnjim sekundama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, vi k'o da ste mi pod ugovorima sa CSKA. Koji će vam, pa još tol'ke pare da bacate? Ili znaš da gađaš trojke, ili ne znaš. Odvojiš jedno 6-7-8 hiljada za patike koje možeš nositi svakodnevno.

Za mene je bacanje dati 10000+ za patike.

 

Imam dva para za šetnju, dva za basket, jedan za trčanje i jedan za fudbal, nijedne preko 6500. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...