Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

a gde tacno ako mozda znas? pa dobro ne moraju crne,odlicno bi bilo ako ih ima,ako ne su i bele ok :]

 

imas u zmaj jovinoj i dunavskoj...tu imas koliko god hoces butika...bas sam primetio da dosta ljudi kupuje slicne patike...koliko sam skapirao,nije to bas ni jeftino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рибок на Теразијама је једна могућност.

imas u zmaj jovinoj i dunavskoj...tu imas koliko god hoces butika...bas sam primetio da dosta ljudi kupuje slicne patike...koliko sam skapirao,nije to bas ni jeftino...

zahvaljujem.pogledace se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Baš me podseti da treba da kupim nove zimske cipele. Fora je što sam prethodne nosio 5 godina, i plus išao s njima na planinarenje, a to je nepojmljivo za ranije cipele koje sam imao - od kojih nijedne nisu izdržale duže od godinu i po. Zato se sad i bojim da neću naći tako dobre cipele. Pitanje đona je ključno, jer je obično on taj koji prvi otkaže - izliže se, probuši ili pukne, a onda možeš da ih baciš. Odlepljivanje je drugi problem. Sad, kako znati unapred da je, ako je skupa, cipela ujedno i kvalitetna? Problem je utoliko veći što mi je izbor sužen, jer nosim velike brojeve, koji se ne mogu naći kod svakog modela i u svakoj prodavnici, a ovaj svet je nažalost pravljen po meri kepeca koji u njemu i preovlađuju. Mi visoki smo kao građšani drugog reda, neisplativi za kapitalističku privredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...