Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Kupio sam ovaj model:

 

http://armyshoponline.com/shop2/product_info.php?cPath=48_63&products_id=250

 

Bile su na sniženju (svega 5900 dinara), zbog toga što imaju samo velike brojeve, a mene slučajno jedino veliki brojevi i zanimaju.

Odlične cipele, veoma udobne. Ja imam drugi model, mislim da u životu nisam nosio udobniju obuću.

 

 

 

Inace ove Magnumke su mi mrak, vrh cizme, samo malo je jebada to obuvati i izuvati :)

Uzmi, nećeš se zajebati, veruj mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zoidberg: to su po meni najbolje patike ikad napravljene i koje ce ikad postojati. shteta shto ih kod nas nigde nema (bar ne da ja znam), a i da imaju cena bi verovatno bila astronomska.

chak sam i u nba 2k11 u my player modu, mom liku stavio te tike, ali u denverovim bojama. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Pa svestan sam toga oko cene, no predpostavio sam ionako da toga ni nema kod nas...No, kako si otkljucao te tike u 2K11? Ja sam ih dosta otkljucao al' nikako te da mi dodju x) A procitah negde da na svaka dva sata gameplaya ti otkljuca nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa pravo da ti kazem,nema bog zna sta.Uzeo sam kartice na firmu,bio neki dan,i to je sviranje kurcu.Ima milion dzempera,nijedan jedini XXL.

 

Ma i ja to mrzim, da nisam video na flajeru ne bi se ni setio. I ako vidim sutra to i ako je cena OK uzimam bez mnogo razmisljanja.

 

Ma meni je muka naci velicinu,gde god odem i kazem "Treba mi 49 ili 50" svi me oteraju u kurac.Neki dan sam nasao jedne brutalne kozne italijanske,svetlo smedje,nisu ni bog zna koliko skupe bile,nekih 6000.Ali kita rodina,najveci broj 46,ja u to mogu samo prste gurnuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...