Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

predivne su. ove prve doduse za nijansu divnije. cena?

 

 

@IO Cena je bila devet hiljada dinara (po paru, naravno, nije vazno da su od satena ili ne, to je special coll.).

Mislim da nece biti popusta, za dodatni info mogu da ti posaljem add sajta/prodavnice.

Pozz

Edited by Thunder11
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

predivne su. ove prve doduse za nijansu divnije. cena?

 

 

@IO Cena je bila devet hiljada dinara (po paru, naravno, nije vazno da su od satena ili ne, to je special coll.).

Mislim da nece biti popusta, za dodatni info mogu da ti posaljem add sajta/prodavnice.

Pozz

 

 

ee, naletela sam na njih u radnji sasvim slucajno pre dva-tri dana. i stoje jedne do drugih. fotografija ne laze, stvarno jesu predobre.:) i onako su taman teske koliko treba, deluju prilicno stabilno.

 

 

roman%20sandals.jpg

Za leto :wub:

 

gde mogu da se nadju ovakve?

Edited by _io
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee, naletela sam na njih u radnji sasvim slucajno pre dva-tri dana. i stoje jedne do drugih. fotografija ne laze, stvarno jesu predobre.:) i onako su taman teske koliko treba, deluju prilicno stabilno.

 

 

 

 

gde mogu da se nadju ovakve?

 

hocu i ja da ih nadjem! ^_^:P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa tih kao dubokih rimljanki je bilo svuda po beogradu, ovo leto su bile bas popularne, mada su uglavnom malo plice od tih. u bati su bile skoro iste takve, samo do pola lista, crne i braon, ali napred nisu japanke. sad ih je ostalo samo u broju 36, na snizenju... pa ako imas tako malenu nogu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu i ja da ih nadjem! ^_^:P

 

trazicemo.:D:D

 

pa tih kao dubokih rimljanki je bilo svuda po beogradu, ovo leto su bile bas popularne, mada su uglavnom malo plice od tih. u bati su bile skoro iste takve, samo do pola lista, crne i braon, ali napred nisu japanke. sad ih je ostalo samo u broju 36, na snizenju... pa ako imas tako malenu nogu... :)

 

ja sam uzela proslo leto ali poluduboke, a sad bih bas ovakve, tj. ovako duboke. valjda cu da naletim negde. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...