Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

I mene nervira MU... I Rapid i sve. Jbem im mater. Kad uzmem da skidam MU onda cepa max brzinu i posle 5-6-og linka pocne da mi jebe mater sa 30 kb/s ... Pa onda moram da restartujem adsl da promenim ip (posto MU ne treba menjanje ip-a) da bi on zaboravio odakle skidam O.o. Jebo mu pas mater. A rapid da ne pricam :@

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

izbacuje mi jdownloader neku glupu gresku i nece da skida.

Sie sind nicht angemeldet. Das Produkt kann Ihnen nicht zugeordnet werden. Bitte loggen Sie sich ein.

ima neko isti problem?

 

 

Sva srecha pa svi parlamo njemacki ko maternji.

elem, reinstall? :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

izbacuje mi jdownloader neku glupu gresku i nece da skida.

Sie sind nicht angemeldet. Das Produkt kann Ihnen nicht zugeordnet werden. Bitte loggen Sie sich ein.

ima neko isti problem?

+1, samo rapidshare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vec mesecima nista ni neskidam preko rapida..zalosno je sto su torenti postali 15x bolji od rapida.torent skinem za jedno vece (od 3gb) dok isti taj fajl preko rapida ni 15% neskinem za celo vece..vec par meseci nisam ni palio jdownloader do pre neki dan kada sam nasao rena i stimpija na rapidsrbiji ali dzaba,4-5 sati nije bilo slobodnih slotova tako da sam se iznervirao i ugasio..ja bih vrlo rado uplacivao rapid premium da se moze skidati neograniceno ili barem 10-15gb dnevno,a ovo ogranicenje 2gb po danu i jos im placas pa to je cist bezobrazluk...

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ovi iz rapida su postali nevidjeni derperi

Skoro je pocela ova komedija sa slotovima,a protok je ogranicen svakim radnim danom od 5 popodne pa do 1 uvece i sve tako u krug-a praznicima i vikendom je cini mi se 24h ogranicen

Plus 15min cekanja al' to moze da se resi rekonekcijom preko Jdown-a,mada za SBB ne moze jer je adresa staticka mada cuh da ima neka fora sa menjanjem MAC adrese al' to podrazumeva da prckas po ruteru uvek kada hoces da uradis reconnect tako da nije preterano prakticno

Ja rapid ostavim da skida posle 1h uvece-na SBB-u za jedno vece i sa cekanjem od 15min moze opusteno da skine 3 standardna divx-a,1.5mbit protok :zeleni:

Torente sam batalio davnih dana,ne pamtim kada sam usao u Azureus ili uTorrent :opusteno:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...